Paylaşım : BGR Filo    26.05.2020 0 Yorum

Yıllık Filo Kiralamada İndirim Yapılır Mı?


Araç kiralama günümüzde yaygın bir uygulamadır. Filo kiralama, şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarını sağlayacak çeşitli araçları kiralamalarına imkan tanır. Arazi araçları, ticari araçlar ve ekonomik araçlar tercih ederek araç kiralayabilirsiniz. Kiralama süreleri ise aylık ve yıllık olarak değişiyor.

Filo Kiralama Kampanyaları Var Mı?

Filo araç kiralama şirketlerin ihtiyaç duyacakları araçların temin edilmesi için üretilen avantajlı bir çözümdür. Yıllık araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde tercih edilecek araçların markaları ve modelleri dikkate alınır. Firma bünyesinde aradığınız tüm markaları ve modelleri bulabilir, tamamen tercihleriniz doğrultusunda aracınızı teslim alabilirsiniz.

Araç kiralama fiyatları belirlenirken; kaç adet araca ihtiyaç duyduğunuz, nasıl bir hizmet almak istediğiniz, kilometre sınırı gibi etkenler göz önünde bulundurulmaktadır. Fiyatların belirlenmesi aşamasında ihtiyaçlarınıza özel paketler de sunulur. Almak istediğiniz hizmete özel belirlenen uygun paketlerde indirim kazanabilirsiniz. Filo kiralama kampanyalarından yararlanmak için ilk olarak tercih etmek istediğiniz araçları belirlemeniz ve almak istediğiniz hizmette karar kılmanız gerekiyor.

Yıllık Filo Kiralama Fiyatları Nedir?

Filo kiralama hizmeti kapsamında bireylerin ve şirketlerin ulaşım ihtiyaçları için çözüm üretilmektedir. Arazi araçları, ekonomik araçlar, lüks araçlar, VIP araçlar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda aradığınız markaları ve modelleri de firma bünyesinde bulabilirsiniz. Araç kiralama süreleri de isteğinize bağlı olarak değişmektedir. Dilerseniz aylık ya da yıllık sürelerle araç kiralayabilirsiniz. Yıllık araç kiralama hizmeti kapsamında fiyatlar için net bir bilgi vermek zordur.

Fiyatlar belirlenirken aracı ne kadar süre ile kiralayacağınız dikkate alınır. Firma bünyesinde bulabileceğiniz birçok marka ve model arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz markalara ve modellere göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Fiyat belirleme aşamasında dikkate alınan faktörler arasında; kilometre sınırı ve yakıt tipi de vardır. Kilometre sınırı sizin belirleyeceğiniz bir sınır olarak sözleşmede yer alır. Sözleşmede yer alan sınırın aşılması halinde ek ücret ödemeniz gerekir. Yakıt masrafları ise tamamen size aittir.

Yıllık Filo Kiralarına Neler Dahildir?

Filo araç kiralama hizmeti satın almaya göre daha avantajlıdır. Kurumların ya da bireylerin satın alma maliyetinin olmaması, yatırım riski olmaması gibi faktörler avantajları arasında yer alıyor. Aynı zamanda kiralama süreleri de istekleriniz doğrultusunda belirlenmektedir. Yıllık araç kiralama ya da aylık araç kiralama alternatifleri arasında en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Araç kiralama için firma ile aranızda bir sözleşme yapmanız gerekiyor. Sözleşme hem firmanın hem de sizin haklarınızı güvence altına almak adına önemlidir. Sözleşme kapsamında filo kiralama ile masraflarınız sadece aylık ödemeleriniz ve yakıt giderlerinizdir. Bunun dışında araçların sigorta masrafları, kasko giderleri, satın alma maliyetleri, bakım ve onarım ücretleri, lastik ücretleri gibi ödemelerin tamamı firmaya aittir.

Tercih Edilen Araçlara Göre İndirim Yapılır Mı?

Yıllık filo kiralama hizmeti almak için ilk olarak kaç adet araca ihtiyacınız olduğuna ve hangi modelde araç kiralamak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Yıllık araç kiralama hizmeti almak için tercih edebileceğiniz araçlar çeşitlidir. Ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüks araçlar ve VIP araçlar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Marka ve modeller arasında yapacağınız tercihler doğrultusunda fiyatlar belirlenir.

Firmaların kampanyaları araçlara özel olarak yapıldığı gibi farklı işlemlerle de indirim alabilirsiniz. Filo yıllık araç kiralamada sunulan kampanyalar ve size özel paketler indirimli fiyatlardadır. Aynı zamanda istediğiniz her yerden rezervasyon yapmanıza imkan tanıyan internet rezervasyonları ile indirim alabilirsiniz.

Lüks Araçlar için İndirim Yapılır Mı?

Yıllık araç kiralama hizmeti kapsamında lüks araçlar tercih edebilirsiniz. Şoförlü araç hizmeti ve VIP araçlar da tercih edebileceğiniz hizmetler arasında yer alıyor. Yıllık araç kiralama için kaç adet araca ihtiyacınız olduğu, nasıl bir hizmet almak istediğiniz ve kilometre sınırı gibi tercihlerinize göre size özel paketler hazırlanmaktadır. Hazırlanan paketlerle uygun fiyatlar dahilinde araç kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda araç kiralama kampanyalarından yararlanabilir ve internetten rezervasyon yapmanız halinde indirim yakalayabilirsiniz. İndirimler tercih edeceğiniz araçlara göre değişiklik gösterebilir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*