Paylaşım : BGR Filo    31.05.2020 0 Yorum

Volkswagen Filo Kiralama Aylık Yıllık Tutar


Filo ve uzun dönem araç kiralama konularında güvenilir olarak hizmet veren BGR Filo firmamız günlük ve aylık olarak araç kiralama hizmeti sunar. Firmamızdan şoförlü araç kiralama, şoförsüz araç kiralama, şoförlü ve VIP araç kiralama, uzun dönem araç kiralama ve transfer hizmetini alabilirsiniz.  Araç kiralama konusunda hizmet veren diğer firmalar sadece belirli marka ve model markaları bünyesinde bulundururken firmamız içerisinde farklı renk, model, marka ve araç tipine sahip olan birbirinden farklı kiralık araçlar bulunur. Şimdilik sadece şirketlere kiralama hizmeti sunan firmamız 2021 yılında kendi arge ekibi tarafından geliştirilen application sayesinde bireysel kullanıcılara da hizmet vermeye başlayacak. Volkswagen filo kiralama hizmetini alabilmek için öncelikle başvuru yapmanız gerekir.

Kiralanan Araç İle Yurt Dışına Gidilir Mi?

Araç kiralama hizmeti sunan şirketimizin oluşturduğu kural ve şartlara bakarak araç kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinme imkanına sahip olursunuz.  Müşteriler tarafından en çok merak edilen soru kiralanan araç ile yurt dışına gidilip gidilemeyeceğidir.

Firmamızdan kiraladığınız araçları yalnızca Türkiye’de kullanabilirsiniz. Bu nedenle de araç ile yurt dışına çıkabilmek için özel bir sebebe sahip olmanız gerekir. Yani araçlarımız sadece Türkiye içerisinde kullanılmak için kiralanmış olsa da yurt dışı seyahatleri için yazılı bir dilekçe ile başvuru yaptıktan sonra uygunluk talebinde bulunmanız mümkündür.

Verdiğiniz uygunluk talebi sonrasında aracı yurt dışına çıkartma izni gelirse firmadan talep ettiğiniz süre içerisinde aracı teslim etmek ya da firmayı bilgilendirmeniz gerekir. Bu şekilde sorunsuz şekilde araç ile yurt dışına çıkabilir ve aynı şekilde sorun yaşamadan geri dönüş yapabilirsiniz. Volkswagen filo kiralama sonrasında araç ile yurt dışına gitmek durumundaysanız mutlaka bu durum için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir.

BGR Filo Kiralama Hizmeti Avantajları

Araç kiralama hizmetinden yararlanabilmek için BGR Filo’yu kullanabilirsiniz. Bu şekilde avantajlardan da yararlanma imkanına sahip olursunuz. Bgr filo araç kiralama hizmetinin avantajları şu şekildedir;

  • Ekstra masraf çıkmaz.
  • Nakit akışınızı aylık olarak takip etme imkanına sahip olursunuz.
  • Araç filonuzun operasyonel işlerinize zaman ayırmak durumunda kalmazsınız.
  • Lastik, kasko, muayene ve periyodik bakım gibi ek işlemler için ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.
  • Filonuzun yönetimi konusunda ek istihdam yaratmanız gerekmez.

Volkswagen filo kiralama yaparak da bu avantajlardan yararlanma şansına sahip olursunuz. Bu aracı kiralayabilmek için araç kiralama formunu doldurmalısınız.

Kiralanan Araç İle Kaza Durumunda Ne Yapılır?

Kiraladığınız araç ile kaza yapmanız durumunda aracın yerini değiştirmemeniz gerekir. Aracın yerini sabit tuttuktan sonra kaza yaptığınız yere en yakın polis ya da jandarma karakoluna haber vermeniz gerekir.

Daha sonrasında ise BGR Filo çağrı merkezini aramanız gerekir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra bgr filonun size göndereceği yetkiliyi beklemeniz gerekir. Volkswagen filo kiralama sonrasında aracınızın başından ayrılmadan ve yerini değiştirmeden kaza yerinde beklemeniz gerekir.

Çağrı merkezimizi aradıktan sonra firmamız çok kısa süre içerisinde size bir yetkili gönderecektir. O yetkilinin gelmesini beklemeniz şarttır.

Araç Bakımı Sırasında İkame Araç Verilir Mi?

Araç bakımı yapılırken ikame araç verilip verilmediği de son derece merak edilen soruların başında gelir. Volkswagen filo kiralama sonrasında aracınıza bakım yaptırılırken ikame araç verilir mi? Araç bakımı sırasında firmamız tarafından herhangi bir ikame araç desteği verilmez. Ancak olası hasar durumunda firmamız kiraladığınız araç ile eşdeğer ya da bir üst grubu olan aracı en kısa süre içerisinde hizmetinize sunar ve mağduriyet yaşamanızı önler.

Kiralanan Araç Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Bgr filodan araç kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra aracı kimin kullanacağı da büyük merak konusudur. Araç kiralamasını gerçekleştiren bir şirket ise o şirketin bünyesinde hizmet veren her personel aracı kullanabilir. Ancak araç kiralamasını yapan bir şahıs ise o şahıs dışındaki kişi ya da kişilerin aracı kullanabilmesi için firmadan izin alması gerekir. Volkswagen filo kiralama sonrasında aracı kullanabilecek olan kişiler yukarıda da belirtildiği gibi şirket çalışanlarıdır.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*