Paylaşım : BGR Filo    29.05.2020 0 Yorum

Renault Kiralama Ticari Araç


Renault kiralama hizmeti alabileceğiniz bir isim olarak 2015 yılından bu yana araç kiralama hizmetinde güvenli adres olmaya devam ediyoruz.  Hizmet sunumuna bilişim ve teknoloji alanında başlayan bir isim olarak sektör içinde dijital platformda araç kiralama hizmeti sunma yolunda 2015 yılında attığımız adımlar neticesinde günümüzde müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımayı başarmanın haklı gururu içindeyiz.

Araç Kiralama Hizmeti

Firma olarak öncelikle bilişim ve teknoloji alanında hizmet sunumuna başladık. Dijital platformda araç kiralama konusunda alt yapı çalışmalarını tamamlayarak 2015 yılında farkımızı ortaya koyarak hizmet sunumuna başladık.

Araç kiralama otomotiv sektörü içinde büyük bir paya sahip bir hizmet. Günümüzde özellikle firmaların sıklıkla başvurdukları da bir yöntem.

  • Daha ekonomik olması,
  • Araçların bakım, onarım hizmetlerinin kiralama şirketine ait olması,
  • Toplu araç kiralama hizmetlerinde indirim yapılması,
  • Birden fazla aracı uzun süreli kiralama imkânının olması,
  • Her araca kolaylıkla ulaşım sağlanması,
  • Şoförlü kiralama hizmetinin olması bu alanda hizmet alımını daha da ön plana çıkarmaktadır.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralama hizmeti alırken öncellikle müşterilerin dikkat etmesi gereken güvenle hizmet alınacak şirketlerin tercih edilmesi olunmalıdır.

Firma olarak bu alanda mevcut değişimleri her zaman takip etmeyi tercih ettik. Sektörü içinde oluşan açıkların farkına vararak daha iyi hizmet verme adına kendimizde belirli yenilikler ve büyümelere gittik. %40 oranında bir büyüme elde ederek müşterilerime her daman daha güven içinde hizmet sunmanın alt yapısını da oluşturmuş olduk.

Renault kiralama hizmeti sunan bir isimiz. Yerli üretim araçların kiralanması ve kullanılmasına önem veriyor bu konudaki araştırmaları ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu alanda Renault firmasına ait tüm model araçları firmamız bünyesinde kiralayabilmektesiniz. Üstelik güven içinde kullanıma hazır bir şekilde araçlar size teslim ediliyor.

BGR Filo Farkıyla Araç Kiralama

Firma olarak bizden neden ve nasıl araç kiralayabilirsiniz. Renault kiralama hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz zaman yapmanız gereken bize ulaşmak. Web sayfamızı ziyaret ederek araç modellerimizi ve özelliklerine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizle iletişimelerken araçlar hakkında bilgi almanız da mümkün.

En ekonomik araçlar içinde yer alan Renault kiralama hizmetlerimizde kampanyaları fiyatlardan da faydalanabilmektesiniz.

Firma olarak yerli üretime önem veriyoruz. Bu alanda yapılan her yeniliği takip ediyor ve içinde bulunmaya tercih ediyoruz. TOGGY yerli üretim araçlarının da yapım aşamasında olduğunu biliyor ve ilerlemeleri takip ediyoruz. Planlarımız içinde 2022 yılında piyasaya sürülmesi planlanan yerli üretim otomobiller için şimdiden 200 siparişi oluşturduk.

Her zaman size daha iyi hizmet sunma yolunda yeniliklerin öncüsü olmaya ve yapılan yenilikler içinde yer almaya devam edeceğiz. Amacımız güvenli ve kaliteli hizmetin her durumda ulaştırılır olması. 

Uygun Fiyatlarımızla Araç Kiralayın

5 yıllık hizmet hayatımız boyunca önceliğimiz her zaman memnun müşteri portföyüne sahip olmak oldu. Kalitenin satın alınmasında uygun fiyat politikası uygulanarak da başarılı olunabileceğiniz göstermeye basardık.

Günlük olarak başlayan araç kiralama hizmetlerimizden aylık ya da yıllık olarak da faydalanabilirsiniz. Tek araç ya da birden fazla araç için talep oluşturabilir dilerseniz şoförlü araç kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Her biri için ayrı fiyatlandırma yapılmakta ve müşterilerin kaliteli hizmeti uygun bütçeyle alamsı hedeflenmektedir. Kampanyalarımızı inceleyerek de kiralama hizmetini daha da uygun bütçelerde gerçekleştirebilmektesiniz.

Firmalar İçin Düşük Maliyet

Renault kiralama hizmeti almak isteyen firmalar için düzenlediğimiz kampanyalar devam ediyor. Özellikle internet üzerinden kiralama yapmak isteyen firmalar ekstra %5 indirim fırsatından faydalanabiliyorlar. Hızlı ve kolay şekilde web sayfamız üzerinden kiralama işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Kiralama hizmeti almak istediğinizde Türkiye’nin her ilinden başvuru yapabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

Bizimle çalışan müşterilerimizi her zaman hizmetlerimizle ilgili bilgilendirme yoluna gidiyoruz. Araç kiralamak isteyen kiralama işlemini yenileyecek olan her müşterimiz özel ayrıcalıklardan yaralanama şansına sahip olmakta.

Müşteri portföyümüz içinde müşterilerimizin bilgileri her zaman sistemimizde kayıt alı-tına alınmakta. Böylelikle bizimle çalışmaları sona erse bile onlara bilgilendirmeler yapma şansı bulmaktayız. İhtiyaçları olması halinde bizlere kolaylıkla ulaşabilmekteler.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*