Paylaşım : BGR Filo    19.05.2020 0 Yorum

Renault CLIO Filo Kiralama Firması


Renault CLIO filo kiralama şirketlerinden biri olarak hizmet sunan isimlerden biriyiz. Otomotiv sektörünün büyük bir pazar olduğu bilinen bir gerçek. Bu büyük pazar içinde %11 oranında araç kiralama hizmeti sunan şirketlerin de olduğunu özellikle belirtelim. Bu alana olan ilginin giderek artmasıyla birlikte şirket sayıları da giderek artmaya başladı. Peki, her şirketten alınabilecek bir hizmet mi?

Araç Kiralama Hizmeti

Sıklıkla kurumsal şirketlerin tercih ettikleri bir hizmettir araç kiralama. Araç alım işlemleri incelendiğinde;

 • Araçların alım-satım maliyetleri,
 • Devir işlemlerinde çıkan maliyetler,
 • Aylık bakım maliyetleri,
 • Yıllık bakım maliyetleri,
 • Zorunlu sigorta v vergi masrafları da eklendiğinde bir şirketin tek bir araç sahibi olması bile yeterince maliyet anlamına gelirken özellikle satış- pazarlama departmanları için birden fazla araç kullanıldığı düşünüldüğüdne masraflar katlanarak artıyor.

Bu durumda firmalar araç kiralama hizmetine başvurmaya başladılar. Tabi bu da bu alanda hizmet veren firmaların sayısında artışı sağladı. Biz bu şirketler içinde neredeyiz?

BGR Filo Olarak Farkımız

Bilişim ve teknoloji alanında hizmet sunumuyla 2008 yılında sektöre giriş yaptık. Bu alanda başarılı projelere ima atarak çalışma prensibimizi ortaya koymayı başardık.

2015 yılına otomotiv sektörüyle teknolojiyi birleştirmeye karar verdik. Yani bu alanda dijital bir platformda güvenle hizmet sunumuna başladık. Sektörü yakından takip ederek müşterilerin talepleri doğrultusunda şirket içinde büyümeye giderek bu oranı %40 çıkarmayı basardık. Bu da bize daha fazla kişiye ulaşma sağladı.

Türkiye’nin 81 ilinde hizmet sunma ağına sahibiz. Dilediğiniz yerden biz ulaşabilmektesiniz.

Firma olarak yerli üretim araçların kullanılmasına özen gösteriyor. Bu alanda bu üretimi desteklediğimizi de Renault CLIO filo kiralama hizmeti sunarak göstermekteyiz. Yerli üretim olan otomobil üretimi için tüm çalışmalar devam etmekte. Yakından takip ettiğimiz çalışmalar için 2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen otomobilimiz için de 200 adet siparişimizi şimdiden oluşturmayı başardık.

Hizmet Kalitemiz

Önceliğimiz her zaman için güven oldu. Araç kiralama basit bir hizmet değil. Dikkat edilmesi gereken birçok detayı ince bulunduruyor. Bir aracı satın alıp kiralamak isteyen müşteriyle buluşturmak kadar basit bir alt yapıya sahip değil bizim için.

 • Öncelikle doğru araçların seçilmesi gerekir,
 • Araçların tüm kontrollerinin ve bakımlarının yapılmış olması gerekir,
 • Sorun çıkması halinde kesintisiz hizmet sunulması önemli,
 • Uzman bir ekiple çalışmak gerekir anında çözüm sunabilmek için,

Firma olarak kiralama hizmeti almanızla birlikte 24 sata boyunca bizlere ulaşabilmektesiniz. Web sayfamız ve çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Renault CLİO filo kiralama gibi diğer tüm kiralama hizmetlerinde araçların tekerlek değişimlerinden bakım ve onarımlarına kadar her süreç tarafımızca yönetilmekte. Güvenli sürüş sağlamanız için aralarımız özenle kontrol edilmekte. Dijital platformda kullanım imkanı yaratılmakta.

Kampanyalı Fiyatlarımız

Renault CLİO filo kiralama hizmeti satın almak isteyen müşterilerimiz dilerse Ankara merkez şubemizi, dilerlerse İstanbul şubemizi ziyaret edebilirler. Web sayfası üzerinden kiralama hizmeti alabileceğiniz gibi çağrı merkezi üzerinden de tüm hizmetlerle ilgili bilgi alabilmekte, işlemleriniz gerçekleştirebilmektesiniz.

Fiyat politikamız her zaman için güvenli ve kaliteli hizmetin uygun fiyata sunulmasına dayalıdır. Renault CLİO filo kiralama işleminizi internet üzerinden yapmak istemeniz halinde kampanyalı fiyatlarımızdan da faydalanmaktasınız. %5 oranında daha uygun fiyata aracınızı ya da araçlarınızı kiralayabilirsiniz.

Ankara ve İstanbul dışında da Türkiye’nin her ilinden bizlere ulaşabilirsiniz. Aracınız 48 sata gibi bir süre içinde sizlere ulaştırılmakta. Tek yapmanız gereken talep ettiğiniz aracı bizlere iletmek.

İletişim

Firma olarak her zaman ulaşılır olmayı tercih ediyoruz. Bizlere 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizi kullanmak.

 • Çağrı merkezimiz üzerinden uzman ekibimizle görüşmeye başlayabilirsiniz.
 • Mail adresimizi kullanarak bizlere ulaşabilir size geri dönüş yamamızı sağlayabilirsiniz,
 • Merkezimizi ye ada İstanbul şubemizi ziyaret ederek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz,
 • Web sayfamızı ziyaret edebilir hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir kiralama işlemine başlayabilirsiniz.

Bizlere ulaşmanız için birçok kanal bulunmakta. Size uygun olanı tercih etmeniz yeterli.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*