Paylaşım : BGR Filo    22.05.2020 0 Yorum

Peugeot Kiralama Avantajları


Genel olarak sektör incelendiğinde otomotiv sektörü dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir pazardır. Özellikle son yıllarda araç kiralama şirketlerinin sayısının giderek artmasıyla birlikte sektör içinde bu firmaların payı da %11 oranına yükselmiştir. Araç kiralama özellikle şirketler için hayat kurtaran hizmetler olarak değerlendirilmektedir. Peki, hangi firmalardan nasıl kiralama işlemi yapılmalı?

Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları

Özellikle şirketler için maliyetlerini düşürdükleri bir hizmet olarak karşınıza çıkan araç kiralama bireysel olarak da sıklıkla başvurulan bir yöntem haline geldi.

Araç fiyatlarının yukarı çıkması, alım satım işlemlerinin maliyeti bir de aylık ve yıllık bakımlar eklendiğinde araç sahibi olmak hem bireysel anlamda hem de kurumsal anlamda epey masraflı.

Şirkteler için masraf daha da artabilmekte. Satış departmanı için birden fazla çalışanın olması ve her biri için ayrı araca ihtiyaç duyulması durumunda maliyetler katlanarak artıyor.

Bu durumda ön plana çıkan hizmet ise araç kiralama hizmeti oluyor.

Nelere Dikkat Edilmeli

Peki, araç kiralama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken noktalar neler? Her firmayla çalışmak güvenli mi?

BGR filo olarak 2015 yılında araç kiralama hizmetine başladık. Bu alanda sektörü takip ederek müşterilerin taleplerini ve sektör içinde açıkları fark ederek hizmet sunumuna başladık. 2008 yılında ilk hizmet ağımız olan bilişim ve teknoloji alanını otomotiv sektörüyle birleştirerek daha kaliteli ve güvenli hizmet sunumuna başladık.

Araç kiralama hizmetlerinde dikkat edilmesi gerekene en önemli konuların başında güvenli hizmet alımı geldiğini söylemeliyiz. Kaliteli hizmet almanın ikinci sırada geldiği sektörde öncelik araç kullanacak kişilerin güvenle aracı kullanmasını sağlamaktır.

Hangi Araçlar Kiralanmalı

Firma olarak araç tercihlerini siz bırakıyoruz. Firmamız bünyesinde sıklıkla Peugeot kiralama işlemi yapılmaktadır. Ekonomik olması, tasarım özellikleri, diezel olması nedeniyle kurumsal anlamda tercih edilen bir modeldir. Şık bir tasarıma sahiptir.

Peugeot kiralama hizmetinde kampanyalı döneme denk gelmeniz halinde uzun vadeli kiralama hizmetini oldukça uygun fiyata da denk getirmeniz mümkün olmakta. Dilerseniz şoförlü bir şekilde kiralama da yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda taleplerinizi bize iletmeniz yeterli.

BGR Filo Farkı

Diğer firmalardan bizi farklı kılan ne?

Bizler hizmet sektöründe 12 yıllık bir geçmişe sahibiz. Bilişim ve teknoloji alanında başarılı projelere imza atarak bu alanda kendimizi göstermeyi başardık.

2015 yılında otomotiv sektörüne giriş yapmaya karar verdiğimizde önceki hizmet ağımız olan bilişim ve teknolojiyi araç kiralama hizmetiyle birleştirmeye karar verdik. Bu sayede sektör içinde en önemli konu olan güvenli hizmet alımını dijital platformda sorunsuz bir şekilde sağlamayı başardık.

Firma olarak önceliğimiz sizin ve çalışanlarınızın güvenli yolculuk yapmasını sağlamak. Bu amaçla araçlarımız düzenli bakımdan geçmektedir. Tüm bakım ve servis hizmetleri tarafımızca yapılmakta, kiralama süresince size de hatırlatılmaktadır. Yetkili servislerle iletişime geçmeniz sağlanmaktadır. Bu sayede hem güvenli hem de kaliteli hizmete tek adres üzerinden ulaşmaktasınız.

Peugeot kiralama hizmetimizi dilerseniz şoförlü dilerseniz şoförsüz olarak tekli araç üzerinden ya da birden fazla araç üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine hizmet sunuyor olmamız da sektörde yarattığımız bir diğer fark. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Aracınız size teslim edilmek üzere hemen yola çıkarılmakta.

Peugeot Kiralama Size Ne Kazandırır?

Peugeot kiralama firmamız bünyesinde sizlere sunduğumuz hizmetler içindedir. Kurumsal şirketlerin en fazla tercih ettikleri modellerden biridir.

  • 1.5 motoru,
  • Diezel yakıt kullanılması,
  • Son model araçlardan olması,
  • Uzun yola dayanıklı olması,
  • Tasarım olarak şık bir tasarımla üretilmeleri aracın tercih edilme nedenleridir.

Şirket olarak biz size ne sunuyoruz? Aylık kiralamadan başlayarak aracı yıllık olarak kiralayabilmektesiniz. Uygun fiyatlarımıza bir de eklediğimiz internet üzerinden kiralama da kampanyalı fiyatları da değerlendirerek kiralama hizmetini çok daha uygun yağabilmektesiniz.

Kampanyalı fiyatları kaçırmayın

Peugeot kiralama işleminde aylık olarak başlayan uygun fiyat seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Şirket olarak genel politikamız kaliteli ve güvenli hizmetin uygun fiyatlara satın alınması. Ayrıca internet üzerinden kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz kampanyamızdan faydalanarak araçlarını daha da uygun fiyata kiralama şansını yakalayabilirler. %5 indirim sizi bekliyor.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*