Paylaşım : BGR Filo    18.05.2020 0 Yorum

Mercedes C 200 D Filo Kiralama Ne Kadar?


2020 yılında devlet ihalelerine girmeye başlayan BGR Filo bu sene içerisinde araç firmasını %30 oranında büyültmeyi başarmıştır.  Türkiye’nin her yerine araç kiralama gerçekleştiren firmamız şoförlü araç kiralama konusunda da oldukça başarılı şekilde büyüme gerçekleştirmiştir. Sadece şirketlere araç kiralama hizmeti sunan firmamızda 2021 yılında ise kendi arge ekibi tarafından geliştirilen application sayesinde bireysel kullanıcılara da kiralama hizmeti sunmaya hazırlanan firmamız araç kiralama konusunda müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilen firmaların başında gelir. Bu nedenle de firmamız sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermek için diğer firmalara göre daha farklı ve çitli model, marka ve renge sahip olan aracı bünyesi içerisinde bulundurur. Mercedes C 200 D filo kiralama için öncelikle kiralama talebi oluşturmanız gerekir.

Mercedes C 200 D Filo Kiralama Bedeli

Mercedes araç kiralamak için firmamıza bir kiralama talebi oluşturmanız gerekir. Bu şekilde firmamızdan Mercedes C 200 D filo kiralama sürecini tamamlayarak araca kiralık olarak sahip olma imkanına sahip olursunuz.

Aracı kiralayabilmek için öncelikle kiralamak istediğiniz aracın kiralama bedeli hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Bu şekilde aracı kiralama konusunda sorun yaşamaz ya da herhangi bir sürpriz ile karşı karşıya kalmazsınız. Mercedes C 200 modeli aracı kiralayabilmek için ödemeniz gereken aylık bedel 10.500 TL olarak belirlenmiştir. Bu bedel aylık olarak ödemek durumunda olduğunuz net miktardır.

Aracın kiralama bedelini aylık olarak ödersiniz. Gelişmiş özellikleri ve konforlu olması nedeni ile kiralama için en çok tercih edilen araçların başında gelir. Bu aracı kiralayabilmek için öncelikle firmamıza bir kiralama talebi sunmanız gerekir. Daha sonrasında bu talebiniz firmamız tarafından değerlendirilir ve kiralamanıza onay verilirse Mercedes C 200 D filo kiralama işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Mercedes C 200 D Filo Kiralama Talebi Nasıl Oluşturulur?

Mercedes C 200 D filo kiralama talebi oluşturabilmek için farklı seçenekleri kullanma imkanına sahip olursunuz. Araç kiralama talebini 3 şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Filo kiralama talebi oluşturabilmek için kullanabileceğiniz adımlar şu şekildedir;

Firmamızdan araç kiralayabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Internet adresimiz üzerinden istediğiniz araca kolay şekilde ulaşabilir ve online olarak araç kiralama formunu doldurabilirsiniz.

Bunun dışında Mail adresimiz üzerinden de firmamıza kolay şekilde ulaşabilir kiralama ile ilgili olarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Araç kiralama için çağrı merkezimize ulaşarak kiralama talebinde bulunabilirsiniz.  0850 302 92 92 numarasını cep telefonunuz üzerinden kolay şekilde kiralama talebi verme imkanına sahip olursunuz. Mercedes C 200 D filo kiralama müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilir

Mercedes C 200 D Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralama yapabilmek için öncelikle bir kiralama formu doldurmanız gerekir. Daha sonrasında istediğiniz model aracı kiralayabilirsiniz. Araç kiralayabilmek için sizden istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına son derece önem vermeniz gerekir.

Bu işlemden sonra kiralama işlemini sorun yaşamadan gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz. Bu nedenle de kiralama için doğru bilgileri girmeniz son derece önemlidir. Mercedes C 200 D filo kiralama yapabilmek için öncelikle şu bilgileri vermeniz gerekir;

  • Adınız Soyadınız
  • TC kimlik numaranız ya da Vergi numaranız
  • Cep telefonu numaranız
  • E – Posta adresiniz
  • Kiralamak istediğiniz aracın modeli
  • İletmek istediğiniz mesaj

Mercedes C 200 D Filo Günlük Kiraya Verilir Mi?

Firmamız hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de araçların günlük kiraya verilip verilmediğidir. Firmamız uzun vadeli araç kiralamaları gerçekleştirir. Yani firmamızın bünyesinde bulunan araçları günlük olarak kiralamanız mümkün değildir. Araçlar aylık kiralamadan başlar. Mercedes C 200 D filo kiralama için de bu durum geçerlidir.

Mercedes C 200 D Filo İle Yurt Dışına Çıkılır Mı?

Mercedes C 200 D filo kiralama sonrasında bu araç ile yurt dışına çıkamazsınız. Ancak neden çıkmanız gerektiğini firmamıza anlatmanız ve firmamız tarafından araç ile yurt dışına çıkışınıza izin verilmesi gerekir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*