Paylaşım : BGR Filo    29.05.2020 0 Yorum

Kampanyalı Kurumsal Araç Kiralama


Araç kiralama hizmeti sunan firmalar farklı fiyat aralıklarına sahip. Sadece fiyatlara değil farklı kampanyalara da imza attıkları açık durumda. Genelde filo kiralama kampanya imkanlarını sıralayanlar talep görür. Mesela BGR Filo bunlar arasında öne çıkmıştır. Neticesinde ise:

  • Kampanyaların anında duyurulmasına özen gösterilir.
  • Kampanya şartlarına göz atanlar dahil olmak için harekete geçer.

Araç kiralama için tüm şartlar arka arkaya sıralanır. Aynı durumun kampanyalarda da geçerli olduğunu unutmamak gerekir. Yine belirtilen şartları göz önünde bulundurmanız istenir. Ancak bu hususlar üzerine kampanyalı fiyatlar üzerinden avantajlı hale gelmeniz mümkün olacaktır.

Filo Kiralama Kampanyaları Nelerdir?

Filo kiralama kampanya paylaşımlarını göz önünde bulunduranlar anında değerlendirmeye başlayabilir. Örneğin BGR Filo hepsini özenle paylaşmaya dikkat eder. Şartları ile beraber sıralanan kampanyalardan söz etmek gerekirse:

-Rezervasyon: İnternetten rezervasyonlara uygun olan firma, bu yolla hızlı olmanızı sağlar. Hızlı bir şekilde kiralama imkanlarından faydalanırsınız. Üstelik rezervasyon ile beraber indirimlerden faydalanmanız uzun sürmez.

-Araçlar: Direk olarak araca özel kampanyaların da sıralanması dikkatlerden kaçmıyor. Belirtilen araçları kiralayanlar kampanyalardan faydalanabilir. Mesela fiyat indirimleri ile avantajlı hale gelirsiniz. Aylık ücretler indirimleri ile beraber sergilenir. Böylece hem hızlı hem de ekonomik yollardan filo kiralama hizmeti almanız sağlanır.

Filo Kiralama Kampanya Şartları

Baştan belirttiğimiz üzere filo kiralama kampanya duyuruları baştan gözler önüne serilir. Bununla sınırlı kalmamakla birlikte tüm şartlar ifade edilir. Müşterilerin şartlara uygun bir şekilde araçları kiralamaları ve kampanyalardan faydalanmaları gerekir. Şöyle ki:

  • Sözleşmeler üzerinden tüm şartlar arka arkaya sıralanır.
  • Ehliyet belgesi, yaş sınırı, sürücüler ve kiralama süresi gibi hususlar ele alınır.
  • Yine kampanyalara dair kural ve şartlara yer verilir.

Bu şekilde müşterilerin hızlı davranmaları sağlanır. Gerek kampanyalardan anında faydalanmaları gerekse araç kiralama hizmetlerine dahil olmaları uzun sürmez. İşletmelerin araç ihtiyacı hızlı bir şekilde karşılanır. Belirtilen kampanyalı fiyatlar dahilinde avantajlı hale gelir ve işletmenize uygun araçları kısa sürede temin edersiniz.

Yıllık Filo Kirama Ücretleri

Filo kiralama kampanya paylaşımları sık sık gözler önüne serilir. BGR Filo bu alanda ki çalışmalarını yaygın hale getirmiş ve avantajlı hale gelmiştir. Yani sürücülerin dikkatini üstüne çekmiştir. Özellikle de makul fiyat aralıklarına ev sahipliği yapması dikkatlerden kaçmıyor. Başta:

-Araçlar: Araç modelinden markasına tüm hususlar dikkate alınır. Bu hususlar üzerine fiyatların belirlenmesi söz konusudur. Neyse ki hepsi görselleri ve özellikleri eşliğinde müşterileri karşılar.

-Fiyatlar: Fiyatlara etki eden birkaç husus mevcut durumda. Mesela vitesten kasa türüne kadar pek çok detay dikkate alınır. Bu özelliklere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Neticesinde:

  • Kampanyaların uygulanması ve net fiyata ulaşmanız uzun sürmez.
  • Müşteriler belirtilen fiyatı kabul ettikleri zaman sözleşme hazırlıklarına geçilir.
  • Sözleşmeyi takiben araç tesliminin gerçekleşmesi söz konusudur.

En Popüler Filo Araçlar

Büyük ya da küçük işletmeler kendi ihtiyaçları üzerine tercihte bulunmaya özen gösterir. Örneğin bazıları manuel bazıları otomatik vites olarak seçimini yapabilir. Haricinde yakıt tipinden kasaya kadar tüm unsurlar ayrı ayrı ele alınır.

Kasa için sedan veya ticari olarak birkaç alternatif gözler önüne serilir. Tüm bu hususlar üzerine seçimini yapanlar sözleşme için harekete geçebilir. Nitekim sözleşmeler üzerine teslimin gerçekleşmesi söz konusudur. Teslim için de:

  • Müşterileri merkez ofise gelmeleri gerekmekte.
  • Bulundukları konum üzerinden de teslimin gerçekleşmesi mümkün olacaktır.

Bu şekilde en çok tercih edilen araçlardan anında haberdar olursunuz. Öyle ki çoğunda dair filo kiralama kampanya fırsatları duyurulmuştur. Ve bu fırsatlar dahilinde işiniz uzun sürmeyecektir.

Filo Kiralama Çağrı Merkezi

Filo kiralamak isteyenlerin yapması gerekenler son derece basit. İlk etapta kiranacak araçları değerlendirmeniz ve seçiminizi yapmanız beklenir. Beraberinde ise rezervasyon imkanlarından faydalanabilir ve çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

BGR Filo iletişim seçeneklerinde çeşitliliğe hakim. Başta çağrı merkezi ile büyük kolaylık sağlar. Çünkü müşteriler bu yolla tüm merak ettiklerine anında yanıt bulacaktır. Çağrı merkezinden ziyade isteyenler e-mail üzerinden de kiralamaya ilişkin taleplerini iletebilir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*