Paylaşım : BGR Filo    18.05.2020 0 Yorum

Kampanyalı Filo Kiralama


Filo kiralama uzun vadede şirket bütçesine iyi gelmekte. Öz sermaye ile araç satın almak bütçeyi zorlayabilir. Bunun yerine yıllık olacak şekilde kiralama olanaklarından faydalanmanız daha ekonomik olacaktır. Çünkü filo kiralama fiyatları:

 • Satın alma işlemlerine nazaran daha makul tutulur.
 • Ek masraflar ile uğraşmanıza gerek kalmaz.
 • Yeni araçları şirket bünyesine katarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yani çeşitlilik sağlamak isteyenlerin de tercihi bu yönde oluyor. Sürekli aynı araçları temin etmek bir yerden sonra sıkıcı gelebilir. Bunun yerine sürekli olarak araçları yenileme şansına sahipsiniz. Üstelik son derece makul fiyatlardan yenileme gerçekleşir. Bir de kampanyalar eşliğinde avantajlı hale gelmeniz söz konusudur.

Filo Kiralama Kampanyaları Nelerdir?

Filo kiralama fiyatları araçların özelliklerine göre farklılık gösterir. Aynı zamanda mevcut kampanyalar üzerine hesaplama yapılır ve makul ücretler ortaya çıkartılır. Bunun için önce kampanyalardan söz etmek gerekirse:

-Hizmetler: Verilen hizmetlere karşılık kampanyalar düzenlenir. Mesela BGR Filo tarafından rezervasyon yaptıran müşterilere özel kampanyalar sıralanmıştır. Ve şartları dikkate alanlar kampanyalar eşliğinde harekete geçebilir.

-Araçlar: Direk olarak araçlar üzerinden de kampanyaların düzenlenmesi dikkatlerden kaçmıyor. Model ifade ediliyor ve ücreti kampanyalı olarak sergileniyor. Mesela bu şekilde Passat tercihinde bulunabilir ve son derece makul fiyatlardan kiralama hizmeti alabilirsiniz. Normalde de makul tutulan ücretler kampanyalar eşliğinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Filo Kiralama Ücretleri Nasıl?

Ücretlere etki eden birden fazla faktör mevcut durumda. Filo kiralama fiyatları başta aylık olarak sıralandığı için işiniz uzun sürmez. Ancak belirttiğimiz süreye ilişkin net bir fiyat almak istiyorsanız iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Bu şekilde:

 • Seçtiğiniz aracın modeline ve markasına göre fiyatlar sergilenir.
 • Araç özellikleri dikkate alınır ve teklif verilir.
 • Teklif öncesinden kiralama istediğiniz süreyi de belirtmeniz gerekir.

Örneğin 12 ay yerine 24 ay tercihinde bulunanlara farklı fiyatlar eşlik eder. Bir de fiyatları etkileyen kampanyalar dikkate alınır. Hesaplamalar titizlikle yapılır ve müşterilerin bilgi sahibi olmalarına özen gösterilir. Bunun için de firmaların iletişim imkanlarından faydalanmak gerekir. Teklif sunan firmalar kesintisiz iletişime uygun olduklarını gözler önüne serer.

Filo Kiralamaya Uygun Araçlar

Uzun dönem kiralamaya uygun olan araçlar her ihtiyaca ve bütçeye uygun olarak sıralanır. Hepsine dair merak edilen özellikler ayrı ayrı ifade edilir. Ve filo kiralama fiyatları üzerine seçiminizi yapmanız uzun sürmez. Örneğin benzinli ya da dizel olmaları dahi fiyatların değişmesine etki eder.

Motor gücünden kasasına kadar bütün hususlar dikkate alınır. Kasa olarak sedan, hatchback ya da ticari tercihinde bulunmanız mümkün. Arkasından:

 • Araç rengine göz atmanız ve seçiminizi yapmanız beklenir.
 • Otomatik veya manuel vites alternatifleri de dikkate alınabilir.

Bu hususlar müşterilere sergilenir ve fikir sahibi olmalarına imkan tanınır. Merak ettikleri diğer hususlara ise müşteri hizmetlerine bağlanarak cevap bulmaları mümkün olacaktır. Mesela BGR Filo tüm iletişim servislerini baştan sunar ve müşterilerine yol gösterir.

Filo Kiralama Masrafları Nelerdir?

Filo kiralama fiyatları cep yakmayacak şekilde sıralanır. Aylık olan ücretler üzerine hesaplama yapılır. Haricinde mevcut kampanyalar da dikkate alınır. Mesela BGR Filo araçlarına özel olarak kampanyalarını sıralamaya devam ediyor. Ve belirtilen bu kampanyalar üzerine filo kiralama hizmeti almanızı sağlıyor.

Kiralama bedelinden ziyade herhangi bir masraf ile karşı karşıya kalmanız mümkün olmaz. Öyle ki ek masraflar kiralama şirketi tarafından ele alınır. Bunlara örnek vermek gerekirse:

 • Kaso – sigortalar
 • Periyodik bakım
 • Lastik değişimi
 • Muayene vb.

Tüm bu masraflardan muaf olmak küçük ve de büyük işletmelerin avantajlı olmasını sağlar. Neticesinde araç satın alarak masraflarla uğraşmak yerine kiralama imkanları göz önünde bulundurulur.

Filo Araçlar Nasıl Kiralanır?

BGR Filo rezervasyon imkanlarına yer verir. Hatta rezervasyon üzerinden dahi kampanyalara dahil olmanız sağlanır. Bu şekilde kiralama imkanlarından hem uygun fiyatlarla hem de hızlı bir şekilde faydalanmanız söz konusudur.

Müşteriler tercih ettikleri araca ilişkin rezervasyon imkanlarından faydalanır. Akabinde çağrı merkezi devreye girer ve sözleşme hususlarını bildirir. Onaya bağlı olarak ise araç tesliminin gerçekleşmesi sağlanır.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*