Paylaşım : BGR Filo    19.05.2020 0 Yorum

Filo Kiralama Süresi Nedir?


Filo kiralama firmalarında uzun dönemli hizmet daha yaygındır. Genellikle uzun dönemli filo kiralama işlemlerinden firmalar, kurumsal şirketler daha çok yararlanırlar. Yıllık araç kiralama hizmetleri firmalara birçok avantaj sağlıyor. Güvenilir ve araç filosu çok geniş olan firmalarla çalışabilir, uzun vadeli kiralama hizmetlerinden fayda sağlayabilirsiniz.

Filo Kiralama Nedir?

Filo kiralama; şirketler için sunulan, araç satın alma yerine verilen hizmettir. Araç satın alındığında fiyat ve işlevsel olarak daha az yarar sağlarsınız. Filo kiralama hem size daha ekonomik fiyatlarla hizmet alma hem de sadece ihtiyacınız olduğu süre için kiralama bedeli ödeme imkanı sunar.

Filo kiralama bedelini şirket bilançonuzda “Gider” olarak gösterebileceğiniz için vergi indiriminden yararlanabileceğinizi belirtelim. Araç alma-satma işlemleri ile uğraşmak zorunda da kalmazsınız. İstediğiniz zaman araç yenilemeniz çok basittir.

Filo kiralama işlemleri farklı sürelerle gerçekleşir ancak genellikle kısa süreli araç kiralama hizmetlerinin sunulmadığını, sunulsa da pek avantajlı olmadığını söyleyebiliriz. Yıllık araç kiralama çok daha uygundur; ekonomik ve faydalıdır.

Uzun Vadeli Filo Kiralama Hizmetleri

Yıllık araç kiralama hizmetini tercih ettiğinizde kısa süreli araç kiralamaya oranla daha düşük bir maliyet tablosu ortaya çıkar. Günlük, haftalık, aylık kiralama hizmetleri de vardır ancak özellikle günlük ve haftalık kiralamalarda daha yüksek fiyatlar ödersiniz.

Filo kiralama hizmetlerinde uzun vadeli olarak çalışmak daha yaygın ve her bakımdan faydalıdır. Genellikle 24 ay ile 48 ay arasında kiralama hizmetleri verilir; müşterilerin en çok tercih ettikleri kiralama süresi ise 36 ay olmaktadır.

Uzun vadeli kiralama hizmetlerinden yararlanmak için iyi ve güvenilir bir firmadan filo kiralamaya özen gösterin. Bunun için araştırma yapmanız gerekebilir. BGR filo 2015 senesinden beri otomotiv sektöründe olup, hızla gelişen bir firmadır. Bu firmadan her model, renk ve türdeki aracı temin edebilir, uzun dönemli olarak kiralayabilirsiniz.

Uzun Vadeli Araç Kiralamanın Avantajları

Yıllık araç kiralama hizmetleri çoğunlukla firmalar ve şirketler içindir. Binek ve ticari araçlar kiralanabilir. Uzun vadeli olarak araç kiralamak istediğinizde yararlanabileceğiniz bazı imkanlar şunlardır:

  • Vergi avantajları vardır
  • Satın alma işleminde seçenekler sınırlıdır ancak uzun vadeli kiralamalarda araç yenileme kolaylıkları sağlanır
  • Uzun vadeli kiralama bedelleri muhasebe kayıtlarına “Gider” olarak yazılabilir; bu da vergide indirim sağlar
  • Bakım, onarım, servis gibi hizmetlerde filo kiralama firmalarından destek sağlarsınız
  • Aracınızın kazaya karışması halinde yedek araç temini yapılarak işlerinizin aksaması önlenir
  • Özellikle uzun vadeli filo kiralama işlemleri satın almaya göre çok daha uygun fiyatlarla yapılabilir; bir filo satın almak şirketiniz için oldukça maliyetli olacaktır

24 aydan 48 aya kadar filo kiralama hizmetlerinin sunduğu bu avantajları değerlendirebilir; satın almaya aktaracağınız şirket kaynaklarınızı daha etkili biçimde kullanarak iş veriminizi arttırabilirsiniz.

Uzun Vadeli Araç Kiralama Fiyatları 2020

Yıllık araç kiralama fiyatları filodaki araç sayısına, aracın türüne, modeline, markasına göre değişkenlik gösterecektir. Kiralama süresi de belirlendiğinde filo kiralama firması tarafından size fiyat teklifi sunulur.

Filo kiralama firmalarında belirttiğimiz gibi genellikle uzun vadeli olarak çalışılır; bu durumda müşterilerin maliyeti düşmektedir ve daha ekonomik fiyatlarla şirketlerin ihtiyaçları için en iyi kiralama çözümden yararlanabilirler.

Fiyat teklifi almak için araç kiralama firması ile çağrı merkezi veya resmi web sitesi üzerinden iletişime geçebilir; satış danışmanlarıyla görüşüp taleplerinizi iletebilirsiniz. Detaylı bir görüşmeden sonra fiyat teklifi verilecektir.

Yıllık Filo Kiralama Fiyat Listesi

Yıllık araç kiralama için her firmanın araçlara göre belirli bir fiyat listesi bulunur. Firmanızın talepleri de göz önüne alınarak kısa sürede fiyat teklifi hazırlanır. Fiyat listesinde tüm araç modellerinin yıllık kiralama fiyatlarını görebilirsiniz.

Yıllık filo kiralama hizmetleri kapsamında en çok Renault, Renault Symbol, Fiat, Fiat Egea, Peugeot, Peugeot 301, Renault Clio, Fiat Doblo, Volkswagen, Renault Megane, Dacia Duster, VW Golf, Volkswagen Passat ve Mercedes c 200 d markalı araba modelleri talep görmektedir.

BGR Filo, her model ve marka için yıllık araç-filo kiralama hizmeti sunar. İletişime geçmek için 0850 302 92 92 hatlı çağrı merkezine ulaşabilir veya [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*