Paylaşım : BGR Filo    27.05.2020 0 Yorum

Filo Kiralama Şartları


Küçük ya da büyük işletmeler araç ihtiyacını gidermek için satın alma imkanlarından faydalanmıyor. Bunun yerine daha avantajlı gelen kiralama seçenekleri göz önünde bulunduruluyor. Aylık araç kiralama şeklinde alternatifler ele alınır ve avantajlı hale gelmeniz sağlanır. Mesela:

 • İşletmenin öz sermayesini koruma altına alması mümkün.
 • Ek masraflardan uzak durmasına olanak sağlanır.
 • İkinci el araç riskinden kurtulması söz konusudur.

Tüm bu avantajlar için BGR Filo ile iletişime geçmenin tam zamanı. Şartlara uygun olan kişiler anında harekete geçebilir. Örneğin yaş sınırı ve sürücü belgelerine dair birkaç husus dikkate alınır. Uzun dönem kiralama için tüm koşullar arka arkaya sergilenir.

Uzun Dönem Araç Kiralama Koşulları

Yukarıda belirttiğimiz üzere aylık araç kiralama için dikkate alınan birkaç husus bulunuyor. Gerek şahıslar gerekse işletmeler üzerinden şartların uygunluk dikkate alınır. Örnek vermek gerekirse:

-Kişiler: En az 21 yaş ve üzerinde olanların araç kiralamasına izin verilir. Minimum 1 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmaları göz önünde bulundurulur. Bu şartlara uygun olanlar için araçlar sıralanır ve tercihre bulunmaları beklenir.

-İşletmeler: İşletmeler aracı aldıkları şekilde taahhüt etmek zorundadır. Belirtilen süreler ve ücretler sözleşmeden ifade edilir. Haricinde sözleşmede kayıtlı olan işletme çalışanlarının araçları kullanmalarına izin verilir. Bu hususlar özenli bir şekilde sözleşmede sıralanır ve onayınız alınır.

Filo Kiralama Sözleşmesinde Neler Var?

Aylık araç kiralama için ele alınan birden fazla husus mevcut durumda. Örneğin giderlere ilişkin merak ettiklerinize netlik kazandırmanız uzun sürmez. Şöyle ki:

 • Trafik cezaları ve akaryakıt ücretleri kiralayan işletmeye aittir.
 • Köprü ile otoban giderleri de yine kiralayanlara sergilenir.

Bunların haricinde ki ek masraflar da kiralama firmasına aittir. Mesela kasko ve sigorta giderlerinden muaf olursunuz. Lastik değişimi ve bakım ücretleri de ayrıca ele alınır. Bu tarz masrafların işletmeler tarafından ödenmemesi ne denli avantajlı bir hizmet olduğunu gözler önüne serer. Neticesinde:

 • Satılık araçlardan ziyade daha fazla talep görmekte.
 • Kiralık araç avantajları sayıca fazla olduğu için öne çıkmıştır.

Başta daha ekonomik olduğu için popüler hale gelmiştir. Tasarruf sağlamak isteyen işletmelerin tercihi bu yönde oluyor.

Filo Kiralama Süreleri Ne Kadar?

Aylık araç kiralama imkanlarından faydalanmak isteyenler başta istedikleri araçları seçmekte özgür. Beraberinde ise süreleri dile getirmeleri gerekir. Filo kiralama yapmak isteyenler uzun vadeler sergilenir. Mesela 12 ya da 24 ay olacak şekilde süreyi belirtebilirsiniz. Üstelik bu şekilde indirimlerden faydalanmanız mümkün olacaktır.

BGR Filo araç kiralama fırsatlarına ev sahipliği yapıyor. Uzun vadede kiralanan araçlar için makul fiyatlar gözler önüne seriliyor. Kampanyalar sayesinde avantajlı hale gelmeniz uzun sürmez. Bunun için kiralık araç denilince akla gelen BGR Filo, müşteri potansiyeli ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Uzun Dönem Kiralanan Araçlar

Filo kiralama adına yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun olmanız gerekir. Haricinde firma tarafından belirtilen koşulları onaylamalısınız. Sözleşmelere uygun olacak şekilde kiralama hizmeti verilir. Bu şekilde aylık araç kiralama seçenekleri arka arkaya sıralanır. Mesela:

 • Renault, Fiat ve Peugeot şeklinde markalar baştan sergilenir.
 • Ekonomik, lüks ve de orta sınıf olmaları dahi ele alınır.
 • Araçlara ilişkin bütün merak edilenler arka arkaya sıralanır.

Mesela motor ile güç hakkında bilgi sahibi olmanıza dikkat edilir. Yakıt için dizel ile benzin seçenekleri göz önünde bulundurulabilir. Kasa ise sedan ve de ticari gibi çeşitli alternatifler ile sıralanır. Son olarak vites tercihleriniz üzerine istediğinizi seçmeniz mümkün olcaktır.

Uzun Dönem Kiralık Araç Ücretleri

Son olarak ücretlerin değerlendirilmesi uzun sürmez. Her aracın özellikleri ile beraber aylık ücretleri de gözler önüne serilir. Bu sayede bilgi sahibi olmanız ve aralarından tercihte bulunmanız uzun sürmez. Yani işletmeler:

 • Öz sermayeleri üzerine araç tercihinde bulunabilir.
 • Bütçelerine göre filo kiralama süresine karar verebilir.

Neticesinde ücretler araçların niteliklerine göre değişir. Arkasından kiralama süreci ele alınır. Bu sayede net bir teklif verilir. Müşterilerin teklifleri değerlendirmeleri ve kısa süre içerisinde anlaşmaya varmaları esas alınır.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*