Paylaşım : BGR Filo    26.05.2020 0 Yorum

Filo Kiralama Kendi Şehrinden Mi Yapılır?


Büyük ve küçük işletmeler yaptıkları işin ehemmiyetine göre araç temin etmek zorunda kalıyor. Bunun için satın almadan ziyade kiralama daha avantajlı geliyor. Araç kiralama filo imkanlarından faydalanmak isteyenler de BGR Filo ile iletişime geçerek ihtiyaçlarını anında giderebiliyor. Şöyle ki:

 • İşletmenin ihtiyacına uygun olacak şekilde araçlar temin edilir.
 • Binek, ticari ya da arazi olarak her türlü ihtiyaca uygun modeller mevcut.
 • Son derece uygun fiyatlar üzerinden kiralama hizmetleri sergilenir.

Satın almaktan ziyade bu yönde tercihte bulunmak her zaman avantajlı olmanıza imkan tanır. Öyle ki kiralama hizmetleri sayesinde araca ilişkin tüm muayene ve vergi ödemeleri gibi durumlar kiralama şirketi tarafından ele alınır. Ve tüm bu imkanlar bütçeden tasarrufu mümkün kılar.

Filo Kiralama Nereden Yapılır?

Araç kiralama filo ile alakalı olan tüm sorularınıza kısa sürede yanıt bulmanız mümkün. Özellikle de çağrı merkezi eşliğinde merak ettiklerinizi kısa süre içerisinde sonuçlandırmanız sağlanır. Örneğin kiralama alanları olarak:

-Merkez Ofis: Uygun olan müşteriler merkez ofise gelerek araçları değerlendirebilir. Neticesinde müşteriler ile sözleşme hazırlanır ve tarafların imzaları üzerine hizmet şartları netleştirilir.

-Teslim: Ofise gelemeyen müşterilere ilişkin ayrı çözüm önerilerine yer verilmiştir. Şöyle ki müşteriler ofise gelemedikleri zaman da araç teslimi gerçekleşir. Aracın bulunduğunuz noktaya getirilmesinde herhangi bir sakınca bulunmuyor. Bu profesyonel hizmetlerden BGR Filo ile iletişime geçmeniz halinde faydalanmanız uzun sürmez.

Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Filo kiralama temelde uzun dönem araç kiralama olarak ele alınır. Örneğin 12, 36 ya da 48 ay gibi çeşitli vade seçeneklerine yer verilir. Müşterilerin istekleri üzerine araç kiralama filo servisi gözler önüne serilir. Yani süreyi belirlemeleri beklenir ve araçların temin edilmesi sağlanır. Bu şekilde:

 • Ekonomik, orta ya da lüks sınıfında olan araçlara göz atılabilir.
 • Marka ve model tercihlerinizi mevcut araçlar üzerinden yapabilirsiniz.
 • Kasadan yakıta tüm detaylar ayrı ayrı ele alınır.

Uzun dönem kiralama için vitesten güce kadar tüm unsurlar göz önünde bulundurulur. Tamamen müşterilerin isteklerine bağlı olarak kiralama hizmeti şekillenir. Gerek araç tercihleri gerekse süreleri dikkate alınır. Bunun üzerine belirlenen net ücretler karşılığında uzun dönem kiralama hizmeti verilir.

Filo Kiralama Ücretleri 2020

Araç kiralama filo için aylık ücretler özenli bir şekilde sıralanmış ve müşterilerin kısa süre içerisinde bilgi sahibi olmalarına özen gösterilmiştir. İlk etapta aylık ücretleri değerlendirmeniz ve bütçenize göre tercihte bulunmanız mümkün olacaktır.

Haricinde özel kampanyaları da dikkate almanız gerekir. Ay içerisinde yeni kampanyalara ilişkin paylaşımlara yer verilir. %10 ya da %15 gibi indirim oranları sıralanır. Bu şekilde mevcut fiyattan düşülür ve daha avantajlı ücretler karşılığında kiralama hizmeti almanız sağlanır.

Filo Kiralık Araç Modelleri

Gerek büyük gerekse küçük şirketlerin iş hacmine uygun olacak şekilde araçlar sıralanır. Hepsine dair ayrı ayrı modeller ve markalar sıralanır. Bunun üzerine seçiminizi yapmanız ve araç kiralama filo için iletişime geçmeniz uzun sürmez. Örnek vermek gerekirse:

 • Dacia
 • VW Golf
 • VW Passat
 • Mercedes
 • Renault vb.

Hepsine dair kısa açıklamalara yer verilir. Mesela motor ve güç dengelerini dikkate almanız sağlanır. Yakıt ve kasa için de bilgiler aktarılır. Mesela kimileri ticari kimileri sedan olacak şekilde kasa tercihinde bulunabilir. Haricinde otomatik ile manuel vites seçiminiz de göz önünde bulundurulur. Tüm bu özelliklere göre aylık fiyatları üzerinden araçları değerlendirmek uzun sürmez.

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Avantajlarının başında ekonomik geleceğini belirtmek gerek. Satın almak yerine kiralama imkanlarından faydalananlar bütçeden tasarruf sağlar. Aynı durum zaman için de geçerli. Nitekim operasyonel işlemlere ekstra bir vakit ayırmak gerekmez.

Ek ücretlerden de muaf olmanız söz konusudur. Mesela kaskolar ve periyodik bakım bunlar arasında boy gösterir. Muayeneden lastiğe bir araca dair pek çok detay mevcut durumda. Kiralama şirketi tüm bu hususları ele alır ve müşterilere yansıtmaz. Yani hem bütçeden hem de zamandan tasarruf adına faydalı bir hizmettir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*