Paylaşım : BGR Filo    13.05.2020 0 Yorum

Filo Kiralama Kampanya


Ulaşım ihtiyaçlarının sağlanması için küçük ve büyük şirketler binek araçlara ihtiyaç duymaktadır. Ulaşım sağlamak için araçların tamamının satın alınması maliyetli ve zordur. Filo kiralama ulaşım ihtiyaçları için çözüm üreterek satın alma maliyeti olmadan araç kiralanmasına imkan tanımaktadır.

Filo Kiralama Kampanyaları Var Mı?

Filo kiralama hizmeti, şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarının karşılanması için sağlanan avantajlı bir tercihtir. Araç kiralama hizmetinde ekonomik araçlar, lüks araçlar, arazi araçları ve VIP araçlar tercih edilebilir. Tercih edilecek araçların markası ve modeline göre teslim yapılmaktadır. Satın alma maliyetinin olmaması, yatırım riski olmaması gibi etkenler şirketler açısından kolaylık sağladığı gibi kiralama hizmeti satın almaktan daha avantajlıdır.

Filo kiralama kampanya konusunda ise şirketlerin ihtiyaçları dikkate alınır. Kaç adet araca ihtiyaç duyulduğu, nasıl bir hizmet alınacağı konusunda kolaylık sağlanmaktadır. En uygun paketler doğrultusunda sunulan hizmetleri değerlendirebilir ve istediğiniz tüm araç modellerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda şoförlü araç hizmeti ve VIP araç seçenekleri de vardır. Almak istediğiniz hizmetlere göre fiyat belirlenirken çeşitli kolaylık tanınmaktadır.

Filo Kiralama Fiyatlarında İndirim Oluyor Mu?

Filo kiralama hizmetinde ihtiyaç duyulan araçların satın alma maliyeti, sigorta giderleri, kasko giderleri gibi ek ücretler firmaya aittir. Avantajlı bir seçenek olan araç kiralama seçeneğinde istediğiniz markaları tercih edebilir ve tercihleriniz doğrultusunda net bir fiyat belirlenir. Filo kiralama kampanya ile indirimli paketlerden yararlanabilirsiniz.

Filo kiralama kampanyalarında şirketlerin kaç tane araca ihtiyacı olduğu, nasıl bir hizmet almak istediği ve kiralama süresi gibi etkenlere göre uygun paketler sunulmaktadır. Bu paketler arasında istediğinizi tercih edebilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmeti kapsamında sadece aylık ödemeleriniz ve yakıt giderleriniz size ait olmakta ve ek ödemelerin tamamı firmaya aittir.

Filo Kiralama Rezervasyonları Nasıl Yapılır?

Filo kiralama hizmeti zamanla gelişim göstermekle birlikte tercih edeceğiniz araç çeşitliliği artmıştır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ekonomik araçları tercih edebilir ya da lüks araçları kiralayabilirsiniz. Filo kiralama kampanya hizmetleri ile indirimli fiyatlar yakalayabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı ise istediğiniz yerden yapabileceğiniz seçenekler vardır.

Filo kiralama hizmetinin gelişmesi ile birlikte rezervasyon alternatifleri de sunulmaktadır. Türkiye’nin her yerinden rezervasyon yaparak isteklerinize göre araçları teslim alabilirsiniz. Filo kiralama rezervasyonlarını iletişim numaralarını arayarak yapabilir ya da internet üzerinden yapabilirsiniz. İnternet rezervasyonlarına özel indirim kazanabilirsiniz.

İnternetten Rezervasyon Kampanyası

Filo kiralama hizmeti kapsamında tercih edebileceğiniz araçlar çeşitlidir. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre araç sayısı, marka ve kiralama süresi gibi seçenekler ile net fiyatlar belirleniyor. İstediğiniz şehirden rezervasyon yaparak araçlarınızı teslim alabilirsiniz. Filo kiralama kampanya ile indirimli fiyatlar yakalayabilirsiniz. Şirketlerin ihtiyaçlarına özel sunulan paketleri de tercih edebilirsiniz.

Filo kiralama rezervasyonlarınızı internetten de yapabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz modellere göre ortalama fiyatları öğrenebilir ve tercihleriniz ardından net bir fiyat alabilirsiniz. İnternetten rezervasyon yapmanız halinde indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. İletişim seçenekleri ile kampanyalardan haberdar olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre uygun paketleri öğrenebilirsiniz.

Filo Kiralama için Bireysel Rezervasyon Yapılır Mı?

Araç kiralama hizmeti kapsamında kurumların ihtiyaçlarına göre araçları tercih etmelerine imkan tanınmaktadır. Kiralama süreleri 12 ay ya da 48 ay gibi süreler olabiliyor. Kiralama süreleri, marka seçimleri gibi etkenlerle net bir fiyat alabilirsiniz. Filo kiralama kampanya hizmetleri ile indirimli fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. Filo kiralama hizmeti şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarını gidermek için sunulan bir hizmet olduğu gibi bireysel rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Bireysel rezervasyon yaptırırken; ekonomik araçlar, lüks araçlar, arazi araçları ve ticari araçlar tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz araçlara göre kiralama süresini de siz belirliyorsunuz. Filo kiralama hizmeti ile satın alma maliyetiniz olmadan, ikinci el değer kaybı gibi etkenleri dikkate almadan aracınızı kiralayabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları kapsamında araçların bakım ve onarım maliyetleri de firmaya aittir. Bireysel rezervasyonlarınız ile araç kiraladığınız zaman sadece aylık ödemeler ve yakıt giderleri size aittir. Böylece oldukça avantajlı bir şekilde ulaşım ihtiyacınızı giderebilir ve aracınızın sigorta, kasko gibi işlemleri ile uğraşarak zaman kaybetmezsiniz.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*