Paylaşım : BGR Filo    11.05.2020 0 Yorum

Filo Kiralama Fiyatları


İşletmelerinizi büyütme yolunda atacağınız en büyük adımlardan bir tanesi olan Filo kiralama sisteminde aslında en önemli noktalardan bir tanesi de Filo kiralama fiyat listeleridir. Dünyada en çok tercih edilen işletme büyütme sistemi olan Filo kiralama, birçok işletmenin omuzlarındaki yükleri de üstlenmekte. BGR Filo olarak, araç kiralama konusunda en büyük özelliğimiz, sizlerin seçmiş olduğu araç modeli ne olursa olsun, bu aracı en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde tarafınıza temin etmektir. Bir diğer önemli misyonumuz ise tamamen sizin isteklerinize yönelik hareket etmek. Birçok Filo kiralama firması, bünyelerinde barındırdıkları filo markaları dışında sizin istediğiniz marka filoyu size temin etmiyor. Biz ise ister binek arazi ister tanker fark etmeksizin her türlü aracı size temin etmeye çalışıyoruz.

Filo Fiyatları Nelere Göre Belirlenir?

İşletmenizi büyütme ve üstünüzdeki yüklere bir de Filo yükü eklememek için Filo kiralamaya karar verdiniz. Bu konuda dünyada ve Türkiye’de çok fazla Filo kiralama şirketi bulunmakta. Hangi şirket ile çalışacağınıza karar vermek bu konuda oldukça önemlidir. Tamamen çıkar amacı üstüne kurulu şirketler ile çalışmak size ve işletmenize büyük zararlar verebilir. Filo kiralama konusunda, çalışmak istediğiniz şirketi seçerken, şirketin Filo kiralama fiyatları çok önemlidir. Dediğimiz gibi, BGR Filo olarak en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkmayı amaçlıyoruz. Filo kiralama fiyat listelerine bakarken yanılmalara sebep olan en zararlı düşünce; En yüksek fiyatı veren filo şirketleri en kaliteli şirketlerdir, düşüncesidir. Filo kiralama fiyat listeleri ise;

  • Şirketin kullandığı araç türlerine bağlıdır.
  • Şirketin kullandığı araçların, ülke içindeki vergilendirme fiyatlarına bağlıdır.
  • Şirketin, Filo’nun üstüne koyduğu kar yüzdesine bağlıdır.
  • Şirketin, sigorta şirketleri ile olan anlaşmalarına bağlıdır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta aslında, şirketin Filo üstüne koyduğu kar marjıdır. Fahiş fiyatlarla müşterilerinin karşısına çıkan firmalar hiçbir zaman bizim rakibimiz olmamıştır. Sürekli dediğimiz gibi çok kar etmek yerine iş sirkülasyonu yaratıp, gülümseme ve memnuniyet üstüne kurulu bir düzenin parçasıyız.

Filo Seçmeden Önce Karar Verin

Aklınıza yatan bir Filo şirketini buldunuz. Filo kiralama fiyat listelerine de baktınız ve artık Filo kiralama düşüncesi içerisinde girdiniz. Artık bu noktadan sonra ne tür Filo tipine ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gerekmekte. A, B, C, D, E, F, G, M, J segmenti araçlardan hangisine ihtiyacınızın olduğuna karar vermek çok önemli.

Fiyat Listelerini Kıyaslayın

Filo kiralama fiyatları en önemli hususlardan bir tanesidir. İşletmeniz için bir Filo kiralama şirketiyle çalışma düşüncesi içerisinde girmek çok büyük adımdır. Yanlış verdiğiniz kararlar gerçekten sizin ve işletmeniz için kötü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden Filo kiralama fiyat listelerini tek tek araştırın ve karşılaştırın. BGR Filo olarak fiyat ve memnuniyet konusunda oldukça iddialı olsakta, bir karar vermeden önce detaylı araştırmaların peşinden koşmayı unutmayın. Kendi çıkarlarımız doğrultusunda hareket eden bir firma olmadığımız için size söyleyebileceğimiz tek şey, bu konuda iyi bir araştırmacı olun.

Bütünselliğe Bakmayı Unutmayın

Filo kiralama fiyat listeleri ne kadar önemli olsa da aynı zamanda tüm işlerin bütünsellik içinde yürütüldüğünü de unutmayın. Çalışmak istediğiniz firmanın misyon ve vizyonlarına bakmayı da asla unutmayın. Fiyatlar kadar, samimiyet, hizmet, kalite, ilgi alaka da çok önemlidir. Size saydığımız tüm bu konularda sonuna kadar yanınızdayız. Müşterilerimize sadece fiyat konusunda yardımcı olmuyoruz. Bizimle çalışan tüm firmalarımızı gerçekten kendi firmalarımız gibi görüyor ve onların her şekilde büyüme çabalarına elimizden geldiğince destekte bulunmaya çalışıyoruz. Çünkü biz, bir bütünken güzeliz.

Filo Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Filo kiralama fiyatları her şirketten şirkete değişmektedir. Spesifik olarak bir şirketin fiyatları ile kendi fiyatlarımızı bir işletme olarak kıyaslamak, iş ahlakına aykırı olduğundan dolayı yapmamız mümkün değildir. Sadece size şunun garantisini veriyoruz, elimizden geldiğince fahiş fiyatlara karşıyız. BGR Filo olarak bazı filo kiralama fiyat listelerimiz şu şekildedir;

  • RENAULT SYMBOL 2019: 1.690 TL (Aylık)
  • FIAT EGEA 2020: 2.300 TL (Aylık)
  • PEUGEOT 301 2019: 2.450 TL (Aylık)
  • FIAT DOBLO 2020: 2.900 TL (Aylık)

Fiyatlarımızın ufak bir tablosunu sizinle paylaştık. BGR Filo olarak tüm filolarımızın fiyat listelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tüm samimiyetimiz ile işletmelerinizin yanında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Filo kiralama konusunda her konuda yanınızdayız. Dediğimiz gibi, biz bir bütünsek güzeliz.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*