Paylaşım : BGR Filo    20.05.2020 0 Yorum

Filo Kiralama Fiyat Listesi


Filo kiralama hizmeti, küçük ve büyük işletmelerin ulaşım ihtiyaçları için sunulan avantajlı bir tercihtir. Araç kiralama kapsamında satın alma maliyetleri, yatırım riski ve bakım giderleri firmaya aittir.

Filo Kiralama Nedir?

İşlemler lojistik ve satış gibi fonksiyonlar için binek araçlara ihtiyaç duymaktadır. İhtiyaç duyulan araçlarının satıl alınması maliyetli olduğu gibi sigorta gibi işlemler zaman kaybına neden olmaktadır. Filo kiralama bu konuda çözüm üreten bir hizmettir. Araç kiralama hizmeti almak isteyen işletmelerin giderleri yalnızca aylık ödemeler ve yakıt giderleridir. Araçların sigorta, kasko gibi işlemleri ile zaman kaybetmeden ve maliyetiniz olmadan kiralayabilirsiniz.

Filo kiralama hizmet kapsamında şirketlerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm araçları bulmaları mümkündür. Arazi araçları, ticari araçlar, ekonomik araçlar ve lüks araçlar tercih edebilirsiniz. Marka ve model seçenekleri tamamen sizin tercihinizdedir ve istediğiniz araçlar teslim edilmektedir. Filo kiralama fiyat listesi ise araçlara göre değişmektedir. Filo kiralama süreleri 12 aylık ya da 48 aylık olabilir.

Filo Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Filo kiralama hizmeti kapsamında satın alma maliyetiniz olmadan ulaşım ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kiraladığınız araçların yakıt giderleri ve aylık ödemeleriniz dışında gideriniz yoktur. Fiyatların değerlendirilmesi aşamasında; araçların markaları ve modelleri etkilidir. Aynı zamanda ne kadar süre için kiralanacağı ya da yakıt tipi faktörler de kiralama fiyatlarının belirlenmesinden dikkate alınmaktadır.

Filo kiralama fiyatları belirlenirken kilometre sınırı da vardır. Sözleşme yaparken belirlemiş olduğunu kilometre sınırına göre fiyat alabilirsiniz. Kilometre aşımlarında ek ücret ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında kiralama hizmetinde araçların bakım ve onarım giderlerinin tümü firmaya aittir.

Filo Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Filo kiralama fiyatları; ihtiyaç duyduğunuz araç sayısı, marka, model, kiralama süresi ve kilometre sınırına göre değişmektedir. Filo kiralama fiyat listesi ortalama fiyatlar olarak karşınıza çıkmaktadır. Şirketlerin ihtiyaç duydukları araç sayısı, satın almak istedikleri hizmetin nasıl olacak gibi faktörler fiyatları değiştirmektedir. Filo kiralama alternatifleri arasında; lüks araçlar, ekonomik araçlar ve lüks araçlar bulabilirsiniz. VIP araçları da kiralayabileceğiniz hizmet seçenekleri arasında şoförlü araç hizmeti alabilirsiniz.

Filo kiralama fiyat listesi ortalama değerleri ile karşınıza çıkıyor. Kiralama hizmeti kapsamında şirketlerin ihtiyaç duydukları araçlara ve hizmetlere göre paketler de vardır. Aynı zamanda çeşitli indirimler ve kampanyalar ile araç kiralayabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı Türkiye’nin her yerinden yapmanıza imkan tanıyan internet rezervasyonları ile yapabilirsiniz. İnternet rezervasyonları ile indirim kazanma şansınız vardır.

Filo Kiralama Ekonomik Araç Fiyatları

Filo kiralama hizmeti şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarını gidermeleri için sunulan avantajlı bir seçenektir. Bu hizmet kapsamında ekonomik araçlar, lüks araçlar ya da VIP araçlar tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz araçlara göre filo kiralama fiyat listesi açılmaktadır. Ekonomik araç tercihlerinizi yaparken alabileceğiniz hizmetler arasında şoförlü ulaşım hizmeti de vardır. Kiralama süresi, araçların markaları ve modelleri, kilometre sınırı ekonomik araçların fiyatlarının belirlenmesi etkilidir.

Ekonomik araçlar arasında bulabileceğiniz Renault Symbol kiralama fiyatı aylık 1.690 TL’dir. Fıat Egea aylık 2.300 TL, Peugeot 301 aylık 2.450 TL, Renault Clıo aylık 2.400 TL ve Fıat Doblo aylık 2.900 TL’dir. Tercih etmek isteyeceğiniz tüm marka ve modelleri bulabilir, araç sayısı ve alacağınız hizmet kapsamında ortalama fiyatları öğrenebilirsiniz.

Aylık kiralama fiyatlarına kilometre sınırı da dahildir. Sözleşme kapsamında kilometre sınırı belirlemeniz gerekiyor. Kilometre sınırını aşmanız halinde ek ücret talep edilmektedir. Ancak bunun dışında araç kiralama ile giderleriniz yalnızca aylık ödemeler ve araçların yakıt giderleridir.

Filo Kiralama Lüks Araç Fiyatları

Filo kiralama fiyat listesi tercih edeceğiniz araç modellerine göre değişiklik gösteriyor. Araç kiralama hizmeti kapsamında aradığınız tüm marka ve modelleri bulabilirsiniz. Ekonomik araçlar, arazi araçları ve lüks araçlar tercih edebileceğiniz kiralama hizmetleri arasında yer alıyor. Lüks araç tercihleriniz ile dilerseniz şoförlü ulaşım hizmeti alabilirsiniz. Lüks araçların fiyatlarının belirlenmesi halinde giderleriniz yalnızca aylık ödemeler ve yakıt giderleridir. Kiralamak fiyatları ortalama şu şekilde; VW Passat 5.100 TL, Mercedes C 200 D aylık 10.500 TL’dir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*