Paylaşım : BGR Filo    22.05.2020 0 Yorum

Fiat Filo Araç Kiralama Şirketleri


Son dönemlerin en fazla hizmet alınan birimi araç kiralama. Birçok firma şirket için araç almaktansa araç kiralamayı tercih eder duruma geldi. Peki, araç kiralama hizmeti alımlarında dikkat edilmesi gereken detaylar yok mu? Her firmadan bu hizmet alınır mı?

Biz Kimiz?

Araç kiralama hizmeti almak istediğinizde neden biz? 2008 yılında bilişim ve teknoloji alanında hizmet sunumuna başladık. Bu alanda yaptığımız birçok başarılı projeye imza attık.

Bu alanda çalışmalarımız otomotiv sektörüne katarak araç kiralama hizmeti vermeye başladık. 2015 yılından bu ayana araç kiralama hizmeti sunuyoruz. 2020 yılına geldiğimizde devlet ihalelerine girmeye başladık. Bu ihaleler sayesinde mevcut müşterimizi %30 oranında arttırdık.

Bizim maçımız güvenle hizmet alacağınız bir platform oluşturmak. Araç kiralama hizmetini basite almadığımız gibi bu alanda öncü hizmetler sunmayı da amaçlıyoruz. Dijital ortamda verdiğimiz hizmet sayesinde;

  • Her ana yardıma ihtiyaç duymanız halinde bizlere ulaşabiliyorsunuz,
  • Aracın bakım, servis, onarım hizmetleri sizlere her diam hatırlatılıyor,
  • Araçları doğru şekilde takip edebilmekteyiz,
  • Anlık sorun yaşamanız halinde çözümleri kolaylıkla sunuyoruz.

Sizin tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak.

Güvenle Hizmet Alın

Firma olarak sıklıkla kurumsal firmalarla çalışıyoruz. Bu alanda birçok çalışanına araç kiralayan büyük şirketlerin dışında tekli araç kiralama yapan küçük ölçekli şirketlere h-kadar geniş bir müşteri portföyüne sahibiz.

Fiat filo kiralama hizmetinden başlayarak ihtiyacınızı cevap verecek tüm araçlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Araçlarımız sizlere güven içinde teslim ediyoruz. Tüm bakımları yapılmış, son kontrollerden geçirilmiş sürüşe hazır bir şekilde teslime diyoruz.

Türkiye’nin 81 ilinden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz araç için iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı incelediğiniz ve istediğiniz aracı bulmadığınız mı? Bizlerle telefon ya da mail üzerinden iletişime geçin. Aracın modelini, sayısını, rengini söyleyin yeter. Firma olarak talebinizi yerine getirmek amacımız.

Dijital ortamda hizmet sunuyor. Yani bu da sizin güvenliğinizi üst düzey loruma altına aldığımız gösteriyoruz. En ufak sorunlarda uyarılar alıyorsunuz bilgilendiriliyorsunuz. Erken müdahale için önemli. Tüm kontrolleri bu dijital hizmet sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Araç Kiralama Hizmeti

Fiat filo kiralama hizmeti almak istemeniz durumunda bizlerle telefon üzerinden, mail üzerinden, ofislerimize gelerek iletişime geçmeniz yeterli.

Kiralama süreleri ihtiyacınız doğrultusunda belirlediğiniz bir zamandır. Günlükten başlayarak dilerseniz yıllık kiralama yapabilirsiniz.

Hazırladığımız söyleşmeyle anlaşmamızı karşılıklı yapmaktayız. Sözleşmenin bir nüshası sizde kalmakta bir nüshası bizde.

İhtiyacınız olan her durumda bizlere ulaşabilmektesiniz. Bizler araçların bakım zamanları geldiğinde araçları sizden teslim alıp, gerekli kontrolleri yaptırdıktan sonra hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

Türkiye’nin her iline araç kiralama yapabiliyoruz. Dilediğiniz ilden bize ulaşabilirsiniz. Aracınızı ve kiralamak istediğiniz sayıyı söylemeniz yeterli.

Hizmetlerimiz içinde şoförlü kiralama da mümkün. Fiat filo kiralama hizmetine dilerseniz şoför hizmetini de ilave edebilmektesiniz.

Kiralama Hizmetinin Avantajları

Fiat filo kiralama kurumsal şirketler için en avantaj sağlıyor. Neden araç almaktansa kiralama hizmeti yapılmalı?

Bilindiği gibi araç satın almak masraflı bir seçenek. Aracın alımı, devir işlemleri, yıl içinde bakımları, günlük bakımları derken şirkete maliyeti oldukça fazla. Birden fazla aracın olmasını da hesaba kattığınızda durum şirketler için daha da maliyetli bir hal alıyor.

Kiralama hizmeti alındığında aracın kira bedeli ödediniz. Birden fazla araç kiralama hizmeti ve süresinin uzamasıyla birlikte maliyetler daha da düşer. Bir de üstüne firma tarafından araçların bakımının yapılması eklendiğinde şirketler için araç kiralama satın almadan daha karşı bir hizmet alımı.

Bünyemizde çalıştığımız müşterilerimizin uzun zamandır bizlerle çalışma nedeni de aldıkları hizmetin hem uygun olması hem de kaliteli olması. 2020 model araçları uygun fiyata kiralayabilme şansı buluyorsunuz. Kaliteden ödün veremden fiyatlarımızda piyasanın üzerine çıkmadan hizmet sunmayı başarabiliyoruz.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Fiat filo kiralama istediğinizde tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Telefon numaralarımız, mail adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ofise gelmeden internet üzerinden kiralama yapabilirisiniz. Türkiye’nin her yerine kolaylıkla araç ulaştırma hizmetimizi sağlıyoruz. Size düşen ne istediğinize karar vermek.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*