Paylaşım : BGR Filo    21.05.2020 0 Yorum

Fiat Doblo Filo Kiralama Kampanyaları


Kalabalık ailelerin bir numaralı tercihi olan Fiat doblo filo araçlar ile çok rahat bir yolcuk geçirme imkanına sahip olursunuz. Bu nedenle de en çok kiralanan araba modelleri arasında fiat doblo filo bulunur. Peki, Fiat doblo filo kiralama nasıl yapılır? Araç kiralama işlemi için nereye başvurmam gerekir? gibi aklınıza takılan sorularınız varsa yazımızı okumaya devam ederek araç kiralama hakkında daha net bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu şekilde kiralama işlemini daha kolay ve sorunsuz şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz. Bu nedenle de kiralama hakkında detaylı bilgi almak çok önemlidir. Size yazımızda araba kiralama ile ilgili olarak tüm ayrıntıları sunacağız. Öncelikle firmamız hakkında size bilgi verelim. BGRfilo 2020 yılında devlet ihalelerine girmeye başlamıştır. Bu yıl araç filosunu %30 arttırmayı başaran firmamızda şoförlü araç kiralama konusunda da oldukça büyüme vardır ve Türkiye’nin her yerine araç teslimi yapar.

Fiat Doblo Filo Kiralama

Araç kiralama hizmetinden yararlanabilmek için 3 farklı seçeneğiniz vardır. Bu 3 seçeneği de sorunsuz şekilde kullanarak kiralama için talep oluşturma imkanına sahip olursunuz. Araç kiralama için yapabileceğiniz adımlar şu şekildedir;

  • Araç kiralama hizmeti için bgrfilo.com adresini ziyaret ederek araç kiralama için online form doldurabilirsiniz.
  • Çağrı merkezini arayarak da araç kiralama için talep oluşturabilirsiniz. Bunun için 0850 302 92 92 numarasını telefonunuzdan tuşlamanız gerekir.
  • Mail üzerinden de araç kiralama detaylarına ulaşmanız mümkündür. Bunun için [email protected] adresini kullanmanız mümkündür.

Fiat doblo filo kiralama müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilir. Bu araç gerek geniş iç hacmi gerekse konforu ile birçok müşterinin ilk tercihidir. Fiat doblo filo aracı kiralayabilmek için bilgilerinizi firmaya vermeniz gerekir.

Fiat Doblo Filo Araç Teslimi

Aracınızın kiralama işlemlerini bitirdikten sonra sıra aracınızı teslim almaya gelir. Araç teslimi iki farklı şekilde gerçekleştirilebilir. Bu iki seçeneğin gerçekleşmesi de tam olarak siz müşterilerimize bağlıdır. Araç teslimi alabilmek için öncelikle araç ile ilgili olarak bir kiralama sözleşmesi gerçekleştirmiş olmanız gerekir.

Kiralama sözleşmesini gerçekleştirdikten sonra merkez ofisine giderek aracınızı teslim alma imkanına sahip olursunuz. Eğer ofise gelmediğiniz ya da gelemediğiniz durumlar oluşursa firma olarak aracınızı sizin bulunduğunuz noktaya getirerek teslim etme hizmeti sunuyoruz. Araç kiralama konusunda oldukça sık tercih edilen firmamız her renk, model ve marka aracı bünyesi içerisinde bulundurur ve müşterilerine oldukça çeşitli şekilde hizmet sunar.

Fiat doblo en çok kiralanan araç modellerinin başında gelir. Aracın bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli nedeni tam bir aile arabası olması ve yolculuk için oldukça konforlu olması ile birlikte geniş iç hacme sahip olmasıdır.

Bagaj konusunda da sıkıntı yaratmayan fiat doblo modeli araç bu özellikleri nedeniyle müşterilerin en çok tercih ettiği araçların başında gelir ve diğer araç modellerine oranla en çok kiralanan araçtır. Fiat doblo filo kiralama müşteriler tarafından sıkça tercih edilir.

Fiat Doblo Filo Günlük Kiralama

Bgr filo olarak müşterilerimize uzun dönem araç kiralama hizmeti sunar. Bu nedenle de günlük kiralama konusunda firmamızın bir hizmeti yoktur. Firmamız içerisinde yer alan farklı renk, model ve markaya sahip olan araçları kullanabilmek için günlük değil daha uzun vadeli araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Firmamızın müşterilerine sunduğu diğer araçlarda olduğu gibi fiat doblo filo aracı için de günlük kiralama değil uzun vadeli kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Fiat doblo filo kiralama için günlük değil en az aylık olarak kiralama talebi oluşturabilirsiniz.

Fiat Doblo Filo Kilometre Sınırı

Fiat doblo filo kiralama sırasında oluşturulan sözleşmede müşteri olarak istediğiniz KM sınırını temsilcinize sunabilirsiniz. Bu KM sınırına bakılarak size ona göre bir teklif sunulur. Bu şekilde kiralama süreci de başlama olur. Eğer KM sınırının üstüne çıkılırsa KM aşım bedelinin ek ödemesi ne kadarsa o kadar ek ödeme gerçekleştirirsiniz. Bu aracı kiralamadan önce kilometre sınırını da sözleşmede belirtmelisiniz.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*