Paylaşım : BGR Filo    29.05.2020 0 Yorum

Dacia Duster Filo Kiralama Nereden Yapılır?


Dacia Duster modeli araç kiralamasını yapmak istiyorsanız bgrfilo araç kiralama firmamızdan bu konuda destek almanız mümkündür. Araç kiralama hizmeti alabilmek için öncelikle kiralama talebi oluşturmanız gerekir. Araç kiralama talebi oluşturmak için farklı yöntemler kullanmanız mümkündür. 0850 302 92 92 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak Dacia Duster filo kiralama için talep oluşturabilirsiniz. Bunun dışında internet sitemizi ziyaret ederek kiralama formu doldurabilirsiniz. Bunun için bgrfilo.com adresine erişim sağlamanız gerekir. Eğer isterseniz mail üzerinden de araç kiralama talebi oluşturmanız mümkündür. [email protected] adresine mail yollayarak kiralama için fiyat teklifi ile birlikte diğer birçok detaya ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Dacia Duster Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

Dacia Duster modeli araç kiralama için öncelikle kiralama talebi oluşturmanız gerekir. Araç kiralama için sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde vermeniz gerekir. Bu şekilde araç kiralamanızı sorunsuz şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz.

Firmamız diğer firmalara göre daha fazla araba modelini bünyesinde bulundurur. Bu sayede istediğiniz marka, model ve renk araca kolay şekilde ulaşma imkanına sahip olursunuz. Bu nedenle de araç kiralama için birçok müşteri bgrfilo firmamızı tercih eder.

Firmamızın internet sitesi üzerinden birçok farklı araba modeline ulaşma ve bu modelleri görüntüleme imkanına sahip olursunuz. Araba kiralama yapabilmek için öncelikle bazı bilgiler vermeniz gerekir. Firmamızdan Dacia Duster filo araç kiralamasını yapabilmek için öncelikle şu bilgileri içeren formu doldurmanız gerekir;

  • Ad ve Soyadı
  • Telefon numarası
  • E – Posta adresiniz
  • TC numaranız ya da Vergi Numaranız
  • İlgilendiğiniz Araç Modeli
  • Firmaya Mesajınız

Yukarıda bulunan bilgilerin yer aldığı araç kiralama formunu doldurarak Dacia Duster model filo aracın kiralamasını gerçekleştirebilirsiniz. Dacia duster filo kiralama son derece avantajlıdır. avantajlı şekilde Bgrfilo firmasının içerisinde yer alan araçların kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dacia duster en çok kiralanan araçlarım başında gelir.

Dacia Duster Filo Kiralama Bedeli Nedir?

Firmamız araçları günlük ya da haftalık olarak değil aylık olarak kiralar. Bu nedenle de fiyatlandırma aylık olarak gerçekleştirilir. Comfort 4 x 4 olan dacia duster 1.5 motor ile öne çıkar. Dizel yakıt ile çalışan araç arazi tipidir. Manuel vitese sahip olan aracın gücü 115 HP’dir. Bu aracı firmamızdan aylık olarak 4.100 TL’ye kiralamanız mümkündür.  Dacia duster modeli aracı kiralayabilmek için öncelikle kiralama formunu doldurmanız gerekir. Daha sonrasında aracı kiralayabilirsiniz.

Aracın aylık kiralama bedeli ise yukarıda da belirtildiği gibi 4.100 TL’dir. Dacia Duster filo kiralama birçok müşteri tarafından sıkça tercih edilir.

Dacia Duster Filo Kiralama Avantajları

Dacia duster araç kiralama oldukça avantajlıdır. Firmamız içerisinde birçok farklı model ve markaya sahip araç bulunur. Dacia duster filo kiralama işlemi ise son derece avantajlıdır. Araç kiralamanın avantajları şu şekildedir;

  • Ekstra masraflarınızı engelleme ve nakit akışınızı aylık olarak takip etme imkanına sahip olursunuz.
  • Araç filonuzun operasyonel işleri için fazladan zaman ayırmanız gerekmez.
  • Filonuzun yönetimi için ek istihdam yaratmanız gerekmez.
  • Lastik, kasko, muayene ve periyodik bakım gibi işlemler için ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Dacia Duster Filo Kiralama Kilometre Sınırı Var Mıdır?

Dacia duster filo kiralama için kilometre sınırı kiralama sözleşmesini oluştururken belirtilir. Sözleşme oluşturulurken yapacağınız kilometreyi tahmini şekilde belirterek sınırlandırmasını bu şekilde gerçekleştirirsiniz. Kilometre sınırını aştığınızda ise belirtilen aşım bedelini ödersiniz.

Dacia Duster Filo Kiralama Ve Aracı Teslim Alma

Kiraladığınız dacia dyster modeli aracı teslim alabilmek için merkezimize gelmeniz gerekir. Bu şekilde aracı teslim alabilirsiniz. Eğer aracı teslim almak için merkezimize gelemiyorsanız yetkilimiz tarafından araç bulunduğunuz noktaya getirilerek de teslim alma gerçekleştirilebilir.

Dacia duster filo ve aracı teslim alabilmek için merkezimize gelemeyecek durumdaysanız çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz gerekir. Daha sonrasında ise firmanın aracınızı teslim etmesini istediğiniz konumu belirtmelisiniz. Bu şekilde dacia duster filo aracınızı sorunsuz şekilde teslim alabilirsiniz. Dacia duster filo kiralama müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*