Paylaşım : BGR Filo    27.05.2020 0 Yorum

BGR Filo’da İstediğim Araç Yok Temin Edilir Mi?


Araç filosunda çeşitliliği benimseyen BGR Filo, ihtiyaçlarınıza uygun olan tüm modelleri sıralamaya özen gösteriyor. Hepsini ayrı ayrı sıralıyor ve tercihte bulunmanızı bekliyor. Bu aşamada aradıkları modeli bulamayanlar:

 • Çağrı merkezi ile iletişime geçerek taleplerini sunabilir.
 • Taleplere göre istediğiniz aracın temin edilmesi sağlanır.

Yani tamamen müşteri odaklı olacak şekilde çalışmalar sürdürülür. Tüm istekler ve ihtiyaçlar dikkate alınır. Bunun üzerine araç kiralama imkanlarından faydalanmanız uzun sürmez. Tüm modellerin arka arkaya sıralanması işinizi kolay hale getirecektir. Aynı zamanda talep ettiğiniz araçların da kısa sürede temin edilmesi mümkün olacaktır.

Uzun Süreli Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama için aylık ücretler arka arkaya sıralanmıştır. Bu duruma göre süreye karar verebilir ve bildirebilirsiniz. Uzun vadede avantajlı olacağınız kiralama hizmetlerinden anında faydalanmanız mümkün olacaktır. Bunun için:

-Rezervasyon: İnternet üzerinden rezervasyon işlemlerine başvuranların işi uzun sürmez. Başta araçlardan seçiminizi yapabilir ve rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. Bu şekilde sizlere geri dönüş sağlanır ve kiralama aşamaları sıralanır.

-İletişim: Fiyat teklifi almak ya da diğer kiralama hususlarını değerlendirmek için iletişime geçmenizde fayda var. Bu anlamda çağrı merkezlerini gözler önüne sermiştir. Aynı zamanda BGR Filo e-mail adresi üzerinden de iletişim uygun. Böylece merak ettiğiniz konulara açıklık getirmeniz ve kiralama hizmetlerinden faydalanmanız uzun sürmeyecektir.

Filo Araç Teslimi Nasıl Yapılır?

Küçük ya da büyük işletmeler araç ihtiyacını gidermek için satın alma eğiliminde bulunmuyor. Bunun yerine araç kiralama imkanlarından faydalanmak daha avantajlı geliyor. Başta ekonomik geleceği için öne çıkmıştır. Ve bu tasarruflu imkandan faydalanmak isteyenler BGR Filo ile iletişime geçmekte. Neticesinde:

 • Müşteri ile anlaşmalı sağlanır ve sözleşme hazırlanır.
 • Anlaşma neticesinde merkez ofisten araç teslimi gerçekleşir.
 • Ofise gelemeyenlerin bulundukları noktalara da araç getirilmektedir.

Yani her türlü duruma karşılık çözüm önerilerine sahiptir. Araç kiralamak isteyenler bu imkanlar dahilinde avantajlı hale gelecektir. Özellikle de duyurulan kampanyalar eşliğinde avantajları katlamak mümkün. BGR Filo sürekli olarak kampanya düzenler ve bunları sıralamaktan çekinmez. Yani müşterilerini anında bilgilendirir ve kampanyalardan faydalanmalarına olanak sağlar.

Uzun Dönem Araç Kiralama Ücretleri

Araç kiralama için ‘filo’ yönünde tercihte bulunanlara uzun vade seçenekleri eşlik eder. Yani günlük olacak şekilde kiralama hizmeti verilmez. Bunun üzerine fiyatlar belirlenmiş ve hizmet almanız sağlanmıştır. Aylık olarak sıralanan fiyatları değerlendirmeniz esas alınmakta.

Yukarıda belirttiğimiz gibi fiyatlara etki eden birkaç durum mevcut. Mesela kampanyalar dahilinde farklı fiyat aralıklarına karar verilir. Haricinde marka ve modele ilişkin farklı ücretler talep edilir. Bu hususları netleştirmek artık zor değil. İletişime geçen müşteriler seçtikleri modeli ve vadeyi belirttikten sonra ücretleri değerlendirmeye başlayacaktır.

Araç Kiralamanın Avantajlı Yanları

Kiralama pek çok açıdan avantajlı olmanıza imkan tanır. Örneğin işletmeler öz sermayeyi kullanarak araç satın aldıklarında bütçe zorlanabilir. Bunun yerine araç kiralama tercihinde bulunanlar:

 • Daha makul fiyatlardan araçlarını temin edecektir.
 • Operasyonel işlere ekstra bir zaman ayırmanız gerekmeyecektir.
 • Periyodik bakım ve lastik gibi ek masraflardan sorumlu olmayacaksınız.

Öyle ki işletmeler filo yönetimine ilişkin ayrı bir departmana ve elemana da yer vermekte. Yine kiralama hizmetleri sayesinde bu durum ortadan kalkar. Ek istihdam yaratmanız gerekmez. Bu şekilde de tasarruf sağlamanız mümkün olacaktır. Nakit akışınızı hızlandırmak için kiralama imkanlarından faydalanabilirsiniz. Öz sermayesini korumak ve katlamak isteyenler işletmelerin tercihi bu yönde oluyor.

Uzun Dönem Kiralanan Araç Modelleri

Başta belirttiğimiz üzere her türlü işletmeye uygun olacak şekilde araçlar sergilenir. İstediğiniz araç yoksa da temin edilmesi sağlanır. Neticesinde kiralama imkanlarından faydalanmanız uzun sürmez. Başta markaları sıralamak gerekirse:

 • Renault
 • FIAT
 • Peugeot
 • Volkswagen
 • Dacıa vb.

Haricinde araçlara ilişkin tüm merak edilen hususlar arka arkaya sıralanır. Mesela motor, yakıt ve kasa detayları üzerinde durulabilir. İster dizel ister benzenli tercih edilebilir. Arazi ya da sedan kasa alternatifleri dikkate alınabilir. Vites manuel veya otomatik olarak tercih edilebilir. Tercihleriniz üzerine aylık ücretler sergilenir ve vadeye göre hesaplama yapılır.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*