Paylaşım : BGR Filo    30.05.2020 0 Yorum

Araç Kiralama Filo Hizmetleri


İşletmelerin ulaşım ihtiyaçlarını gidermek için ihtiyaç duydukları arazi araçları ve ticari araçlar vardır. Araçların satın alınması zor olduğu filo araç kiralama hizmeti avantajlı bir alternatiftir. Filo araç ihtiyaçlarının giderilmesi için çözüm ürettiği gibi işletmeler, satın alma maliyetleri ve yatırım riski olmadan araç kiralamaktadır.

Filo Araç Kiralama

Filo kiralama basit bir tanımla büyük ve küçük tüm işletmelerin ulaşım ihtiyaçlarını sağlayacak araçların kiralanması adına verilen hizmettir. Bu hizmet kapsamında şirketlerin satın alma maliyetlerinin olmaması ve araçların sigorta, güvence gibi işlemleri ile zaman kaybetmemeleri büyük bir avantaj sağlamaktadır. Filo araç kiralama kapsamında araçların yalnızca yakıt giderlerinin dahil olması ve aylık ödemeler haricinde giderler yoktur.

İşletmelerin ihtiyaç duydukları araçların adedi, nasıl bir hizmet almak istedikleri ve modelleri konusunda farklı seçenekler vardır. VIP araçlar, lüks araçlar, ekonomik araçlar, arazi araçları ve ticari araçlar gibi seçenekler sunuluyor. Aynı zamanda tercih edilmesi için imkan tanınan tüm marka ve modeller de vardır. İstenilen markalara göre şoförlü araç kiralama hizmeti de verilmektedir.

Filo Araç Kiralama Fiyatları

İşletmelerin araç kiralama hizmetinden yararlanmaları için sunulan olanaklar oldukça çeşitlidir. Marka ve modeller, satın alınmak istenen hizmet ve kilometre sınırı şirketlerin tercihine bırakılır. Filo kiralama ile işletmeler satın alma maliyetleri olmadan araç kiralayabiliyor. Araçların giderleri de firmaya ait olduğu için şirketler oldukça avantajlı bir tercihler ulaşım ihtiyaçlarını giderebiliyor.

Araç kiralama fiyatları kapsamında etkili olan faktörler vardır. Kiralama hizmeti alırken; şoförlü araç hizmeti, lüks araçlar, ekonomik araçlar gibi tercihler yapabilirsiniz. Aynı zamanda tercih etmek istediğiniz tüm marka ve modelleri bulabilirsiniz. Bu nedenle fiyatlar sizin tercihlerinize göre belirlenmektedir.

Fiyatların belirlenmesinde etkili olan faktörler; araçların markası, modeli, yakıt tipi, kilometre sınırı ve kiralama süresidir. Kiralama süresi açısından da kurumlara alternatif tanındığı için 12 aylık ve 48 aylık gibi sürelerle araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralama fiyatlarının belirlenmesi ardından şirketlerin giderleri yalnızca araçların yakıt giderleri ve aylık ödemelerdir. Bunun dışında araçların bakım ve onarım ücretleri firmaya aittir.

Filo Araç Kiralama Kampanyaları

Günümüzde küçük ve büyük işletmelerin tamamı binek araçlara ihtiyaç duyuyor. Bu noktada araçların tamamının satın alması zor olduğu gibi yapılacak sigorta işlemleri ve güvence gibi işlemler de zaman kaybına sebep oluyor. Filo kiralama ise işletmelerin satın alma maliyetleri olmadan ulaşım ihtiyaçlarının giderilmesine imkan tanıyor. Bu hizmet kapsamında işletmeler yatırım riski almıyor ve kasko, sigorta gibi giderleri olmadan araç kiralayabiliyor.

Filo araç kiralama kampanyaları da sunulduğu için oldukça avantajlı bir tercihtir. İhtiyaç duyulan araç sayısı, tercihinize bırakılan marka alternatifleri ile istediğiniz paketi seçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel sunulan paketler arasından istediğinizi tercih edebilir ve çeşitli indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Rezervasyon seçenekleri arasında yer alan internet rezervasyonları ile de indirim yakalayabilirsiniz.

Filo Araç Kiralama Kilometre Sınırı

Filo araç kiralama işletmelerin ulaşım ihtiyaçlarının giderilmesi açısından oldukça avantajlı bir seçenektir. Filo kiralama hizmetleri kapsamında işletmelerin giderleri yalnızca araçların yakıt giderleri ve aylık ödemelerdir. Bu nedenle hem zaman kaybı olmadan hem de finansal olarak daha karlı bir şekilde ulaşım ihtiyaçları giderilmektedir. Araç kiralama hizmetinin fiyatlarının belirlenme aşamasında ise tercih edilecek olan araçların markaları, kilometre sınırları ve kiralama süreleri gibi faktörler etkilidir.

Filo araç kiralama hizmetinde kilometre sınırı vardır. Sözleşme yaparken belirleyeceğiniz kilometre sınırı üzerinden kiralama fiyatları belirlenir. Araç kiralama sözleşmesinden belirlemiş olduğunuz kilometre sınırını aşmanız halinde aşım yaptığınız kilometre kadar aşım ücreti ödemeniz gerekir.

Filo Araç Kiralamanın Avantajları

Küçük ve büyük işletmeler için avantajlı bir tercih olan Filo kiralama ulaşım ihtiyaçlarını sağlayacak tüm araçların kiralanmasına imkan tanımaktadır. Araç kiralama avantajlarına bakıldığı zaman işletmelerin kasko, sigorta gibi işlemlerle zaman kaybı yaşamaması, satın alma maliyetlerinin olmaması, yatırım riski olmaması ve istenilen her modeli tercih etmeleri vardır. Aynı zamanda araçların tüm bakım ve onarım giderleri de firmaya aittir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*