Paylaşım : BGR Filo    21.05.2020 0 Yorum

12 Ay Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar


Bugün küçük ve orta ölçekli işletmelerin tümü ulaşım ihtiyaçlarını gidermek adına binek araçlara ihtiyaç duyuyor. Arazi araçları ve ticari araçların temin edilmesi için satın almak maliyetli olduğu için araç kiralama daha avantajlı bir alternatiftir.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama hizmeti 12 aylık ve 48 aylık olabiliyor. Şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarını gidermek için tercih edebilecekleri araçlar; ticari araçlar ya da arazi araçları olabilir. Uzun dönem araç kiralama kapsamında tercih etmek istediğiniz tüm araçları bulabilir ve istediğiniz markaya göre rezervasyon yaptırabilirsiniz. Araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde ise farklı faktörler dikkate alınmaktadır. 12 aylık ya da 48 aylık kiralama fiyatları seçeceğiniz hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

12 ay araç kiralama fiyatları belirlenmesi için tercihleriniz dikkate alınıyor. Tercih edebileceğiniz hizmetler arasında; şoförlü araç hizmeti, VIP araçlar ve ekonomik araçlar gibi tercihler yer alıyor. Aynı zamanda tercih etmek isteyeceğiniz marka ve modelleri bulabilir ve tamamen isteğinize göre araç tercihi yapabilirsiniz.

Araç Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

12 ay araç kiralama fiyatları belirlenirken dikkate alınacak farklı faktörler vardır. Araç kiralama alternatifleri arasında; lüks araçlar, arazi araçları, ticari araçlar ve ekonomik araçlar vardır. Aynı zamanda isteğinize bağlı olarak şoförlü araç hizmeti tercih edebilirsiniz. Araç kiralama hizmetleri almak için istediğiniz yerden internet üzerinden rezervasyon yapabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz.

Araç kiralama fiyatlarının belirlenmesi aşağıdaki seçenekler etkilidir;

  • Tercih edeceğiniz araç adeti
  • Tercih edeceğiniz aracın markası ve modeli
  • Kiralama süresi
  • 12 aylık kilometre sınırı
  • Yakıt tipi

Araç kiralama fiyatları belirlendikten sonra aylık ödemeleriniz ve yakıt giderleri dışında maliyetler firmaya aittir. Bu nedenle araç kiralama satın almaktan daha avantajlı olduğu gibi riskleri de yok denecek kadar azdır. Araçların satın alma maliyetleri, kasko giderleri gibi maliyetler firmaya aittir.

Araç Kiralama Kampanyaları Var Mı?

Şirketlerin ihtiyaç duydukları araçları satın alması zor olduğu gibi araçların sigorta, muayene gibi işlemleri ile ilgilenmeleri gerekiyor. Zaman kaybı olmadan ve yatırım riski olmadan araç kiralamak şirketle için daha avantajlıdır. Araç kiralama hizmeti 12 aylık ve 48 aylık olabiliyor. Uzun dönem araç kiralama hizmetinde şirketlere özel paketler sunuluyor ve ihtiyaç duyulan hizmetlere göre alternatifler arasında en uygununu seçme şansınız oluyor. 12 ay araç kiralama fiyatları tercih edeceğiniz hizmetlere göre belirleniyor.

Kurumların araç ihtiyaçlarına göre paketler vardır. İhtiyaç duyulan araç adedi, marka, model ve kiralama süresi gibi faktörler üzerinden fiyatlar belirleniyor. Fiyatların belirlenmesi aşamasında şirketlerin ihtiyaçlarına özel kampanyalar olabileceği gibi rezervasyonlarınızı internetten yaparak da indirim kazanabiliyorsunuz.

Araç Kiralama Fiyatları Neleri Kapsar?

Araç kiralama bireylerin ve kurumların ulaşım ihtiyacını gidermek adına daha avantajlı bir alternatiftir. Araç kiralama hizmeti gelişim göstererek Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye devam ediyor ve istediğiniz tüm modelleri bulabiliyorsunuz. 12 ay araç kiralama fiyatları ise tercih edilen hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Şoförlü araç hizmeti ya da VIP araç hizmeti tercih edebileceğiniz gibi ekonomik araçlar da tercih edebilirsiniz.

Araç kiralama fiyatları; bakım ve onarım giderleri, muayene ücretleri, trafik sigortası gibi maliyetlerin tümünü kapsamaktadır. Ek ücret ödemenize gerek kalmadan ve yapacağınız işlemler sırasında zaman kaybı yaşamadan araçlarınızı kullanabilirsiniz. Satın alma maliyetleri ve yatırım riski de firmaya ait olduğu için araç kiralamanın riskleri satın almaya göre yok denecek kadar azdır. Sizin giderleriniz yalnızca araçların yakıt giderleri ve aylık ödemelerinizdir.

Araç Kiralama Fiyatlarına Bakım Ücretleri Dahil Mi?

Araç kiralama hizmeti 12 aylık, 48 aylık gibi belirli sürelerde yakıt masrafları dahilinde ulaşım ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında satın alma maliyetleriniz olmadığı gibi araç giderleriniz de olmuyor. 12 ay araç kiralama fiyatları belirlenirken tercih edeceğiniz hizmet ve araçlar dikkate alınmaktadır. Tercih edeceğiniz tüm araç modellerinde ve hizmetlere bakım ve onarım maliyetleri, lastik, kasko, sigorta gibi giderler firmaya aittir.


0 YORUM

Yorum Yap

E-Posta hesabınız yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

*